Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Obejrzyj: Dziwna nowa indyjska taktyka wzbudza kontrowersje przeciwko Czarnym Czapkom

Indyjska gwiazda polaryzacyjna Ravichandran Ashwin zastosowała dziwną nową taktykę podczas meczu testowego Indii z Nową Zelandią. Wideo / Fox Sport / Sky Sport

Indyjska gwiazda polaryzacyjna Ravichandran Ashwin zastosowała dziwną nową taktykę podczas meczu testowego Indii z Nową Zelandią.

Ashwin wywołał w przeszłości kontrowersje z powodu wielokrotnego domagania się rzutu „mankad”, a we wrześniu rozgniewał fanów swoim zarządzaniem singlem, gdy rzut jednego z graczy odwrócił uwagę od jego partnera w IPL, Rishabha Panta.

Teraz ponownie przesuwa granice zasad. Późno drugiego dnia i ponownie trzeciego, błystka po raz pierwszy pojawiła się po przekątnej od bramki, gdy jego podopieczny przeszedł prosto przez linię wzroku sędziego, a następnie przed niezakłócony pałkarz.

Podczas gdy unikał tak zwanej „strefy zagrożenia”, przez którą nie mogą przechodzić meloniki i uderzacze, jego nowe wybryki rozwścieczyły w sobotę sędziego Nitina Menona.

Ashwin został ostrzeżony podczas 77. podczas rund w NZ przez Menona, gdy rozpoczęła się trwająca rozmowa między graczem a sędzią. Trwało to do końca meczu, a kapitan Indii Ajinkya Rahan również dołączył do rozmowy, aby bronić niezwykłych działań Ashwina.

Podczas przerwy na lunch trener Indii Rahul Dravid i sędzia meczowy Javajal Srinath byli obserwowani, jak zaangażowali się w intensywną dyskusję.

Ashwin powrócił do swojego zwykłego podejścia i kontynuował resztę ról.

Komentator Simon Dole zasugerował, że pogoń Ashwina staje na drodze nie-spekulantów. Lalka dodała: „Jeśli nieatakujący chce biec, Ashwin stoi przed miejscem, w którym prawdopodobnie ucieknie nieatakujący. To jest niedozwolone. Gracz nie może również dyktować, gdzie stoi nieatakujący”.

READ  Daffue z RPA przechodzi od świetnej przewagi do poważnego krachu na US Open

Ashwin został również ostrzeżony dzień wcześniej przez tego samego sędziego za bieganie środkiem pola podczas uderzania.

Czarny kapelusz upada, gdy Indie pokazują klasę

Zajęło to do trzeciego dnia, ale Nowa Zelandia została w końcu wysłana na bieg w pierwszym teście przeciwko Indiom.

Zachęcające podium zostało w większości zmarnowane, gdy rotujące trio gospodarzy powstrzymało postęp Black Caps w Kanpur, a turyści zrezygnowali z 197-1, aby sprawdzić po herbacie, w porównaniu z odpowiedzią 296 w Indiach do 345.

W logach Indie są 14-1, prowadząc 63 inningami, a każdy pościg z czwartego inningu będzie bardzo trudny, więc Black Caps będą musieli powtórzyć swój imponujący występ drugiego dnia, kiedy wznowią czwartego dnia.

Trzeci dzień rozpoczął się od Black Caps przy 129-0, osiągając 151-0 przed opuszczeniem Will Young (89). Ani on, ani Tom Latham (95) nie byli w stanie awansować do trzech postaci i zamiast tego musieli patrzeć, jak wielkie trio za nimi usuwa dobrą robotę.

Axar Patel (5-62) był za to głównie odpowiedzialny, ponieważ Nowa Zelandia cierpiała przez zaklęcie 26-over, które spowodowało, że stracili 5-45, a lewa ręka przejęła skalpy Rossa Taylora, Henry’ego Nicholsa i Lathama.

Ravi Ashwin i Ravindra Jadega również wicket wicket każdy, gdy Black Caps spadła do 249-6 w herbacie i pomimo pewnego obronnego oporu ogona, biegi były trudne do zdobycia, ponieważ ich innings zakończył się o 49 rund mniej niż suma w Indiach.

Young dodał tylko 14 do swojego wyniku w ciągu nocy, zanim wyprzedził Bowling Ashwin – zwiększona rola jest zwiastunem tego, co powinien był podążać – ale to wystarczyło, aby uzyskać nowy wysoki wynik.

Tymczasem Latham nadal pokazuje, dlaczego jest uważany za jednego z najlepszych czarnych kapeluszy w obliczu wirowania, wyglądając wygodnie i na dobrej drodze do testu XII wieku.

READ  Znakomity gol Schicka pokonuje Szkocję, Szwecję i Hiszpanię z remisem

Biorąc pod uwagę, że tylko trzech nowozelandzkich nietoperzy weszło do serii z wcześniejszymi testami w Indiach, a zarówno Ken Williamson, jak i Taylor schodzą tak tanio, Black Cups są winni Lathamowi wdzięczne miasto bez względu na jego ewentualną kondycję.

Odebrał życie, kiedy Ashwin wpadł na niego na prowadzenie w 66 i nie zrezygnował, zanim Indie w niewytłumaczalny sposób zdecydowały się nie przeglądać, z powtórkami pokazującymi, że dostawa została oczyszczona w środku i poza nią.

Latham awansował na 82 miejsce po lunchu, ale posiłek nie był już tak smaczny po tym, jak stracił partnera tuż przed przerwą.

Za drugim razem z nową piłką Umesh Yadav zdołał przebić się na tyle ostro, by przebić się przez obronę Williamsona, wysyłając kapitana na 18 lat.

Ta istotna furtka dała Indiom pierwszeństwo podczas pierwszej sesji, a następnie rozszerzyły ją podczas drugiej sesji.

Taylor rzeczywiście uniknął jednej chwili niebezpieczeństwa, gdy walczył z Patelem, ponieważ zastępczy strażnik KS Bharat nie był w stanie wykorzystać trudnej okazji. Ale Bharat szybko się pogodził, robiąc dobre zdjęcie, gdy Taylor próbował się bronić, tracąc trochę, by zejść na 11.

Pobyt Nicholsa był krótki, gdy Patel chwycił sekundę, a piłka była utrzymywana nisko na pozycji spalonej, gdy odbijający próbował podeprzeć uderzającego i uderzyć w pad.

Latham był następny od upadku, zostawiając załamanie w defensywie i z kolei blefując, zanim Jadeja pobiegła do debiutu Rashina Ravindry na 13, aby dokończyć kraksę.

Po herbacie Tom Blundell miał pecha, widząc dostawę od Patela, która strzela na ziemię i przewraca jego pnie, ale ponieważ piłki pozostawały nisko we wszystkich testach, podjął decyzję o mozolnym uderzeniu 94 piłek przez 13 rund w najlepszym razie wątpliwą.

Kyle Jamison był podobnie w stagnacji na, co prawda, trudnej do zdobycia powierzchni, ale po przeszczepieniu 23 z 74 piłek albo zmienił strategię, albo stracił cierpliwość w wieku 75 lat, a wielki płomień został złapany na granicy Środkowego Zachodu.

READ  Rafael Nadal pokonuje Novak Djokovic Score, Score, News, Highlights, Head-to-Head, Next Generation Criticism of Djokovic

Innings w Nowej Zelandii zakończył się wkrótce potem, ale Jamison wkrótce wrócił do gry, uderzając w kręgle Shubmana Gilla pierwszą piłką.

Dopiero w swoim dziewiątym teście Jamison stał się najszybszym Nowozelandczykiem w teście 50 wicketów i prawdopodobnie będzie musiał zebrać więcej w czwartym dniu, aby utrzymać Black Caps z szansą na wygraną.