Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

O Claire’s Peltz ponownie jeździ na rolkach dla Team USA w Polsce | Sporty

MINNEAPOLIS, MN (WQOW) – W zeszłym roku Ella Peltz jeździła na nartach dla swojego kraju w Szwajcarii. Rok później Peltz znów jeździł na łyżwach iz dumą nosił gwiazdy i paski w Polsce.

„To niewiarygodne” – powiedział Peltz. „To wspaniałe uczucie ponownie reprezentować swój kraj”.

Była główną gwiazdą Eau Claire Memorial na swoim drugim roku w drużynie łyżwiarstwa synchronicznego Northernettes Junior.

W 2022 roku Northernettes zabrali do domu srebrne medale w szwajcarskich zawodach, które były pierwszym międzynarodowym programem Peltza.

„To było naprawdę wspaniałe doświadczenie poznać tych wszystkich niesamowitych ludzi z różnych krajów, którzy dzielą tę samą miłość do narciarstwa” – powiedział Peltz.

W przyszłym miesiącu ponownie będą reprezentować Team USA, by walczyć o Puchar Heweliusza. Tym razem zaszczyt jest o wiele słodszy.

„Myślę, że w drugim sezonie czuję się jeszcze bardziej zaszczycony, ponieważ zdajesz sobie sprawę, że pracowałeś wystarczająco ciężko, aby dostać się do silnego miejsca, w którym możesz nadal reprezentować Team USA” – powiedziała trenerka Northernettes, Alana Christie.

„Byliśmy bardzo szczęśliwi i po prostu płakaliśmy szczęśliwymi łzami [when learning of Team USA selection]„To naprawdę fajne” — powiedział Peltz.

Zaangażowanie Peltza w zespół nie osłabło w ciągu ostatniego roku. Zespół nadal ćwiczy w Ridder Arena na kampusie University of Minnesota w Minneapolis. Ella nadal jeździ trzy razy w tygodniu przez trzy godziny, żeby do nich dołączyć.

„Naprawdę podziwiam jej poświęcenie dla drużyny i sportu” – powiedziała Rose Goldenberg, pochodząca z Minnetonki. „Myślę, że 20 minut jazdy uznaję za coś oczywistego”.

„Myślę, że przejechałem moim samochodem 35 000 mil” – powiedział Peltz.

Zapytany, czy przebieg był tego wart, Peltz powiedział: „Absolutnie”.

To poświęcenie pomogło nawet Northernettem pojawić się w zachodnim Wisconsin.

„Mamy dwóch młodych narciarzy z Eau Claire, którzy teraz wykonują tę samą jazdę, ponieważ widzieli, jak robi to Ella, widzieli, co jest możliwe”.

READ  Absolwenci Polski i Salem kwalifikują się do krajowych mistrzostw w tenisie | Wiadomości, sport, praca

Co ważniejsze, jej szczerość jest bardziej widoczna niż gdziekolwiek indziej na lodzie.

„Gdyby Ella miała zły dzień, o czym nie wiedziałam, nie pojawiłaby się na próbie” – powiedziała Kristi. „Zdecydowanie jest dobrym motywatorem i dobrą cheerleaderką dla swoich kolegów z drużyny”.

Przyszłość Elli z Northernettes blednie, gdy postanawia zostać dodatkowy rok lub przenieść się do szkoły narciarskiej. Jeśli to jej ostatni rok z Northernettes, Ella będzie wspominać ostatnią zagraniczną podróż z nimi, a przyjaźnie, które przetrwają całe życie, będą zsynchronizowane.

„Ogólnie pomogło mi to rozwinąć się jako osoba” – powiedział Peltz. „To wspaniała grupa dziewczyn i bardzo je kocham”.

Peltz i Northernettes będą rywalizować w Gdańsku w dniach 9-11 lutego o Puchar Heweliusza. W tegorocznej rywalizacji dołączą do nich inne drużyny ze Stanów Zjednoczonych. Peltz ma nadzieję, że Northernettes dadzą z siebie wszystko, aby osiągnąć wysoki wynik, podczas gdy Christie powiedział, że drużyna USA wybrała ich, aby zdobyć medal, i o to chodzi.

Powiązany: Snowboardziści z Chippewa Valley odnajdują pasję i światowej klasy możliwości dzięki elitarnemu zespołowi

Więcej o Northernettes można znaleźć tutaj.