Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL Tipping 2021: wskazówki dotyczące rundy 14, prognozy ekspertów

Pantery przegrały dopiero drugi mecz od drugiej rundy sezonu 2020 w zeszły weekend i wygląda na to, że po drodze jest szansa na kolejną porażkę.

Ogólnie rzecz biorąc, zwolennicy NRL.com nadal oczekują, że wygrają piątkowy mecz przeciwko Sharks, ale nie są oni zakazanymi faworytami, jak zwykle.

W innych godnych uwagi meczach nieregularni najeźdźcy byli gorąco wspierani przeciwko Broncos. To samo dotyczy zespołu Eels, który zmierzy się z Wests Tigers, który ostatnio pokazał dobrą formę.

Wśród innych gier, które zostaną rozegrane w ten weekend, Koguty i Króliki są wybierane w drodze konsensusu.

na tablicy wyników, NRL . drużyny Gospodarz Niav Owens i tajemniczy Lone Scout z Fantasy NRL pozostają na czele. Mają trzy punkty przewagi nad grupą stalkingową.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno na rejestrację Napiwki NRL.

Każdy może założyć firmę lub dołączyć do niej, aby konkurować z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami — aby rozpocząć, wystarczy się zarejestrować Darmowe konto NRL.

Możesz także dodać mentora-eksperta do swoich własnych rozgrywek ze znajomymi – wybierz spośród poprzednich zwycięzców Premier League Bretta Kimmorely’ego, Steve’a Renoffa, Robbiego Farah i Jimmy’ego Swarda, Zacka Baileya z NRL.com i Chrisa Kennedy’ego, byłego obrońcę Wests Tigers Joela Kane i Marie Konstantopoulos Z ligi kobiet.


Chętne dążenie do długoterminowej gry w pięć osób

Po prostu kliknij Dodaj zespoły gwiazd podczas tworzenia konkurencji i wybierz, kogo chcesz dodać.

Jeśli potrzebujesz pomocy w podróżowaniu każdego zespołu, ranking siły Jamiego Sowarda jest najlepszym miejscem, aby uzyskać dokładny wskaźnik tego, kto dobrze podróżuje, a kto nie.

udać się do NRL Pick’Em I zostań wybrany, aby wygrać stawkę w wysokości 100 000 $ w gotówce co tydzień!

READ  Super Rugby: The Crusaders nie pozwól, aby stracona okazja wymknęła się z 2021 r.