Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL Pre-Season Challenge, NRL 2023, NRL Trials, World Club Challenge

Rozszerzona gra z naciskiem na ofensywną piłkę nożną czeka, gdy inauguracyjny NRL Pre-Season Challenge rozpocznie się w przyszłym miesiącu, z wypłatą 100 000 $ dla zwycięskiego klubu.

Dodatkowe punkty nagradzające drużyny za próby zdobycia bramki, przełamanie linii i wyładowania dadzą nowy wymiar rywalizacji, która odbędzie się w dwóch rundach między 9 a 19 lutego i zapewni fanom NRL pierwszy smak klubowej piłki nożnej w 2023 roku.

Oprócz tego, że będzie to pierwsza okazja, aby zobaczyć, jak rekruci poza sezonem wybiegną w nowych barwach, przedsezonowe wyzwanie będzie oznaczać debiut konkurencyjny najnowszej serii Dolphins NRL.

Mistrzowie Premier League, St Helens, będą również w akcji, aby uczynić z nich 18-drużynowe zawody, a ich drugi mecz przeciwko pierwszej drużynie Premier League, Panthers podwoi się jako World Club Challenge.


Swięci nadchodzą!

zasady

Mecze będą rozgrywane jak zwykle przez 80 minut, ale kluby mogą wystawić do 28 graczy w meczach pierwszego tygodnia i do 26 graczy w dwóch tygodniach meczów, z nieograniczoną liczbą zmian do dyspozycji w obu tygodniach.

Bunkier NRL będzie używany we wszystkich meczach, a remis zostanie ogłoszony na koniec regulaminowego czasu gry, bez złotego punktu do rozegrania.

zwrotnica

Dodanie punktów bonusowych wraz z punktami zdobytymi za zwycięstwo lub remis zapewni drużynom coś do odegrania w każdych rozgrywkach, bez względu na to, co dzieje się na tablicy wyników.

Oprócz punktów zdobytych dzięki wynikom, liczba punktów bonusowych, które drużyna może zdobyć na mecz, może mieć decydujące znaczenie w tym, co z pewnością będzie zatłoczonym rankingiem.

READ  Danny Lee poluje na kolejną wielomilionową wypłatę, występując w LIV

Klub z największą liczbą punktów na zakończenie dwóch rund zostanie ogłoszony zwycięzcą wyzwania przedsezonowego i otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 USD.

proces rozstrzygający

Biorąc pod uwagę krótki czas trwania wyzwania przedsezonowego, istnieje duża szansa, że ​​zwycięzca zostanie wyłoniony poprzez odliczanie, a NRL opracowało system, który pozwala wyłonić zwycięzcę, jeśli drużyny zakończą remis pod względem punktów na szczycie tabeli.

Globalne wyzwanie klubowe

Pojedynek World Club Challenge pomiędzy Panthers i St Helens, który odbędzie się 18 lutego, będzie częścią przedsezonowego wyzwania dla obu stron i będą one mogły zdobyć punkty i punkty dodatkowe za to starcie.

Będzie jednak rozgrywany na nieco innych zasadach niż pozostałe 17 meczów, z drużynami w dniu meczu ograniczonymi do 17 graczy, z aktywowanym 18. graczem, jeśli drużyna straci dwóch lub więcej graczy z powodu nieudanej oceny urazu głowy.

Każda strona będzie miała 10 dośrodkowań na stronę, a jeśli wynik będzie remisowy na koniec 80 minut, gra przejdzie do złotego punktu.


Stawką jest tytuł najlepszego na świecie!

gry

Runda 1