Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL: Nowozelandzcy wojownicy po raz kolejny rozczarowują, miażdżąc Manley Sea Eagles

Sporty

Warriors odpowiada po nagraniu Manleya. Fotosport

Manly Sea Eagles 44 Nowozelandzkich wojowników 12

Sezon Warriors nie może się skończyć wystarczająco szybko. Smutna prawda jest taka, że ​​pozostało im jeszcze 11 meczów.

Kolejna ciężka porażka z kilkoma pozytywami sprawia, że ​​w tym sezonie marnieją na ziemi niczyjej. Na papierze Manly Sea Eagles miał być równym meczem z ludźmi Nathana Browna, siedzącymi nad stołem z dwoma punktami i bez gwiazdy Origin Daly, Cherry-Evans, ale nie pomyślałbyś o oglądaniu dwóch drużyn z Sydney.

Warriors byli okropni w pierwszej połowie, ponieważ 92 procent gry rozgrywało się na ich własnej połowie. Zaliczyli tylko cztery sety w ciągu pierwszych 30 minut, w których gospodarze wykorzystali przewagę boiska, by wygrać 24:0 w pierwszej połowie.

Trzeba przyznać, że bramy naprawdę się otworzyły, gdy Warriors zmierzyli się z podobnym ciosem, jaki odebrali Melbourne’s Storm w rundzie siódmej – ale w części drugiej połowy włożyli jeszcze większy wysiłek. Ale szkody zostały wyrządzone.

Piąta z rzędu porażka Warriors i druga największa w sezonie.

Manley pojawił się w fizycznej konfrontacji, a wojownicy nie wydawali się zainteresowani odpowiedzią. Sea Eagles rozpoczęli dość prostą próbą w szóstej minucie, kiedy Tuafofua Sibley zeskoczył z fałszywej połowy, a przewaga powiększyła się cztery minuty później, gdy zaserwował Kiran Furan Homuli Olakawatu, który dręczył Warriors przez całą noc.

Rzut karny Rubena Garricka zwiększył prowadzenie do 14-0, ale ponieważ Warriors nie zbliżyli się do serii testowej, wydawało się to bardzo bezpieczną opcją.

Sztylet trafił do Warriors w 25. minucie, kiedy Ponte Avoa został wykluczony z gry, ponieważ Garrick sfaulował piłkę, która została odrzucona przez bunkier NRL. Ale Marty Taobao następnie strzelił gola z pierwszego wślizgu Manleya, mimo że miał wokół siebie czterech wojowników. Chociaż niewiele jest dowodów na to, że rzeczywiście trafił piłkę na linię.

READ  WTA Tour: Daria Kasatkina pokonuje Sofię Kenin w Sydney

Manley następnie powtórzył eliksir na początku meczu, przechodząc prosto przez kilku słabych Warriors, próbując zdobyć drugą próbę po trzech minutach, a Josh Schuster dokończył w lewym rogu.

Warriors pokazali trochę walki po przerwie prowadzonej przez Chanel Harris-Tavitę, ale przez większość meczu otrzymywali niewielką pomoc od Shauna Johnsona. Jack Murchie i Afua zdobyli bramki w próbach pocieszenia, gdy Warriors w końcu zdobyli piłkę, ale brak wysiłku w pierwszej połowie im zaszkodził.

Garrick strzelił dwa gole w drugiej połowie, aby wyrównać wynik z 24 punktami, a mecz zakończył się przechwyceniem Reese Walsha przed Jasonem Saabem, który pobiegł 80 metrów w siódmej dzisiejszej próbie Manleya.

Warriors nie wygrali meczu w maju, a biorąc pod uwagę mecze z rekinami na siódmym miejscu i czołowymi Panterami w kalendarzu, wygląda na to, że nie widać końca obecnej suszy.