Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL: Jerome Lowe został złoczyńcą jako drużba na ślubie kolegi

Jarome Louay stał się złoczyńcą w przemówieniu swojego drużby. Wideo/Paula Muemwe Lato

Gwiazda Penrith Panthers, Jarome Louie Ho Z powrotem w centrum uwagi Ze wszystkich złych powodów po tym, jak zbuntował się, wypełniając swoje obowiązki jako drużba na weselu kolegi Briana Too w tym tygodniu.

To’o poślubił długoletnią partnerkę Moeshę Crichton-Ropati podczas tradycyjnej samoańskiej ceremonii w czwartek z kolegami Luai, Stephenem Crichtonem i Sunią Turuva grającymi trzech jego drużbów, a Luai otrzymał zaszczyt bycia drużbą.

Kilku członków zwycięskiej drużyny Penrith brało udział w biegu Samoa do finału Pucharu Świata w Rugby, a Lo’i wyszedł ze scenariusza w swoim przemówieniu jako drużba, zastanawiając się nad swoim czasem spędzonym z To’o w Wielkiej Brytanii.

Brian To jest żonaty z Moeshą Crichton Ropati.  Zdjęcie / YouTube
Brian To jest żonaty z Moeshą Crichton Ropati. Zdjęcie / YouTube

„Byłem zaszczycony mogąc spędzić siedem tygodni w Anglii z moim synem” – powiedział Louay.

A jeśli nie znasz Briana Two, ten facet ma najbardziej śmierdzący rodzaj, jaki kiedykolwiek miałem. Śmierdzi i jest z tego dumny.

„Gehri kocha siebie. Jeśli któregoś dnia wycieknie galeria jego telefonu, będzie to dowód.

„Jak powiedziałem, siedem tygodni w Anglii. Wszedłem do pokoju, wszystko, co zobaczyłem, to robienie selfie, moja osobista twarz innej dziewczyny, którą poznał w Anglii – mam na myśli Moeshę, twarz Moesha w czasie.

„Czasami wchodzę i słyszę coś w toalecie”.

Po tym, jak To’o zaczyna wpatrywać się sztyletami w swojego drużbę, Louie wycofuje się: „Zimno, zimno, zimno. Nie, żartowałem. Zaraz się ukryję”.

Szczęśliwa para transmitowała ceremonię ślubną na żywo, zanim Moesha opublikowała na swoim Instagramie relację na żywo, przedstawiając siebie i Tou jadących między miejscami na wózku golfowym.

„Cześć chłopaki, bardzo was kocham. Do zobaczenia za dziewięć miesięcy”, mówi To’o w filmie.

24-latek słynnie oświadczył się Moesha na boisku Suncorp Stadium po tym, jak w 2021 roku został premierem Panthers w zwycięstwie nad South Sydney Rabbitohs.

READ  Peter Paul wygrał 800 m w Polsce zaledwie kilka tygodni po zajęciu czwartego miejsca na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio

Moisha wybuchnęła płaczem, gdy kamery uchwyciły ten słodki moment, w którym objęliśmy się i pocałowaliśmy.

To’o nieuchronnie został uderzony przez swoich kolegów z drużyny po tym, jak powiedziała „tak”.

Później okazuje się, że To’o kilka miesięcy wcześniej poprosił rodziców Crichtona-Ropatiego o pozwolenie na zadanie pytania.

To’o odnieśli drugie zwycięstwo w Premiership, kiedy Panthers pokonali Parramatta Eels w wielkim finale roku.