Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2023 Runda 1 Parramatta Eels Melbourne Storm Team Wiadomości Kontuzje Rekruci

Po wystawieniu zupełnie innej drużyny niż drużyna 17, która przegrała z Penrith w wielkim finale w zeszłym roku, szef Eels, Brad Arthur, nie może się doczekać możliwości przetestowania nowych strojów w czwartkowym meczu otwierającym sezon przeciwko Storm.

To nie jest pora roku, kiedy klub chce rzucić okiem na beczkę drużyny z Top 30, ale odejście kilku gwiazd, po którym następuje nękany kontuzjami okres przedsezonowy, sprawia, że ​​Arthur szuka kilku nowych nazwisk, którymi mógłby się zająć Zespół, który nie przegrał w pierwszej rundzie od 2001 roku.

Z Ryanem Mattersonem (zawieszony), Nathanem Brownem (ścięgno podkolanowe) i Seanem Lane’em na wyciągnięcie ręki, Arthur powiedział, że gra Storm daje możliwość przetestowania nowych kombinacji w ogniu walki.

„Może powinniśmy ubiegać się o parę spoza pierwszej 30. Ale każdy zespół musi przejść (kontuzje)” – powiedział mediom Arthur.

Regan Campbell-Gillard: Idealne wyzwanie dla nas

„Może to dlatego, że okres przygotowawczy został skrócony dla niektórych graczy… ale mamy pięciu lub sześciu facetów, którzy nie będą dostępni do selekcji.

„To ekscytujące, ponieważ daje szansę innym graczom i miejmy nadzieję, że ktoś, kogo mogliśmy nie znać, awansuje, szczególnie w tylnym rzędzie, gdzie niektórzy z nowych graczy otrzymali szansę.

„Nie wiem, jakie są nasze najlepsze kombinacje w tej chwili, ale rozwiążemy to w ciągu pierwszych kilku tygodni”.

To, w jaki sposób Snakes wypełnią pustkę pozostawioną przez Reeda Mahoneya, Isaiaha Papali, Oregona Kaufusiego i Maratę Newkor, było tematem dyskusji poza sezonem, ale poza znakomitą kampanią rekrutacyjną, Arthur wybrał zdolnego napastnika, który mógłby ich dopasować. wielcy ludzie Storma.

Bryce Cartwright wystartuje w tylnym rzędzie po wyzdrowieniu ze złamanej szczęki wraz z Mattem Dooreyem, który przejmie rekruta Bulldogs w swoim klubowym debiucie, podczas gdy J’maine Hopgood wystartuje w blokadzie po przeprowadzce z Penrith poza sezonem.

READ  All Black Will Jordan zdobył nagrodę World Rugby, gdy Ian Foster nie trafił

Tymczasem Warriors podpisali kontrakt z Jackiem Murchie i rekrutem Newcastle, Girą Momawazią, zadebiutują w niebiesko-złotych barwach wcześniej niż oczekiwano po tym, jak zostali wymienieni na ławce rezerwowych w Parramatta.

„Matt Dury grał 50 minut w drugiej próbie i będzie miał szansę wystartować” – powiedział Arthur.

Akcje J’maine uciekają

„Gera zejdzie z ławki i w pewnym momencie dostanie szansę w tylnym rzędzie, a Murch również zejdzie z ławki dla nas i może grać trochę w środku lub na krawędzi.

„Carty (Jed Cartwright) wraca do zdrowia po kontuzji i nie grał w piłkę nożną ani nie zrobił wiele dla drużyny, odkąd złamał szczękę, ale jest graczem sezonowym i jest w naszym systemie już od jakiegoś czasu, więc zacznij dla nas”.

Otrzymawszy swoją pierwszą szansę na wolne stanowisko prawej ręki Parramatty, Arthur powiedział, że pokłada duże nadzieje w 22-letnim Dooreyu, który przeniósł się z Belmore pod koniec ubiegłego sezonu.

Doorey nurkuje dalej

„To, co kocham w mojej roli, to to, że jest facetem z Parramatta i wiem, że odszedł, ale teraz wrócił i myślę, że to jest dobre dla naszego klubu” – powiedział Arthur.

„Miał trochę kontuzji, ale miał dobry okres przygotowawczy i miał większość sesji, więc to dobra okazja i dobre wyzwanie dla niego.

„Nie wykonał wiele pracy w NRL jako 80-minutowy zawodnik i to będzie w pewnym momencie nasze wymaganie i oczekiwanie od niego, chociaż nie oczekuję tego w pierwszej rundzie.

„To dla niego ekscytujące, jest po prostu tak dobrym, twardym graczem. Bez fanaberii, poprowadzi dla nas dobrą twardą linię, więc będzie grał u boku Mitcha (Mosesa)”.

Ten artykuł zawiera treści dostępne tylko na NRL.com

Zobacz na NRL.com