Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022, spóźniony post na rundę 19, wiadomości o drużynie, zmiany, informacje o kontuzjach, końcowe składy drużyn, szczegóły i nie tylko

Cała spóźniona poczta na 19. rundę 2022 NRL Telstra Premiership.

Późna poczta NRL: Runda 19

Dragons vs Sea Eagles, piątek 18:00 na Netstrata Jubilee Stadium

smok: Moussa Mbee przechodzi na stronę startową w miejsce Moussa Sule, który doznał kontuzji kostki przeciwko Roosters. Tariq Sims wraca z zawieszenia na ławce, więc Aaron Woods spada do 18. mężczyzny. W 24-godzinnej aktualizacji nie ma zmian w zespole.

orły morskie: Więcej zamieszania W czwartek Andrew Davy i Lachlan Crocker odsunęli się od COVID po tym, jak Jake Trbojevic uzyskał pozytywny wynik testu na początku tygodnia. Kaeo Weekes zadebiutuje w NRL w dziwce, Ben Trbojevic w tylnym rzędzie, a Toafofoa Sipley zaczyna zamykać. Do siedziby giełdy wchodzi Taniela Pasika. Martin Taobao rozegrał swój 150. mecz dla Sea Eagles.

Knights v Roosters, piątek 19:55 na stadionie McDonald Jones

Rycerze: Dom Young znalazł się w rezerwie, ale trener Adam O’Brien potwierdził w czwartek, że skrzydłowy opuści mecz z powodu bólu nerwów wokół pleców i żeber. Utility Kurt Mann został powołany do powrotu po kontuzji nogi, ale wycofał się w czwartek, zastępując go Phoenix Crossland. Wygląda na to, że skrzydłowy Edric Lee (stopa) jest gotowy do gry.

koguty: Joey Manu wycofał się z powodu kontuzji quada i został zastąpiony przez Adama Keegrana w środku. Luke Keary (wstrząśnienie mózgu) i Jared Waerea-Hargreaves (ścięgna podkolanowe) wracają do wzmocnienia Tricolors, ponieważ w tym roku zmagają się z trwającym kryzysem kontuzji.

Raiders v Warriors, sobota o 15:00 w GIO Stadion

Najeźdźcy: Nick Kotrich przejmuje kontrolę nad zawieszonym Jordanem Rabbaną na skrzydle, podczas gdy Albert Hoboat zastępuje Jamesa Schillera. Skipper Elliot Whitehead (kolano) również wrócił, więc Cory Harawira podchodzi do ławki.

wojownicy: Reiss Walsh został trafiony z ławki, a Degarn Assi, który spadł w połowie roku na piątym miejscu, ma pięć na osiem punktów przewagi nad debiutantem Ronaldem Folkmannem, który odpoczywał w zeszłym tygodniu. Nie zdziw się, gdy Walsh pojawi się w drużynie początkowej w kolejce, a Chanel Harris powołuje Tavitę na obrońcę w tej chwili.

READ  Joseph Parker i Tyson Fury podobno mają pozytywny wynik testu na Covid-19, walka trójstronna z Deontayem Wilderem przełożona

Panthers vs Sharks, sobota 17:30 na Plopt Stadium

lamparty: Jak zwykle dla Panter, wszyscy siedmioro graczy w Penrith’s Origin odpoczywało w zeszłym tygodniu i było gotowe do startu.

Rekiny: Siosifa Talakai powrócił na pozycje po późnym wycofaniu się w zeszłym tygodniu z powodu kontuzji barku, która została podjęta w decydującym o Origin. Conor Tracy przechodzi na skrzydłowego w miejsce Siona Katwy, który po operacji barku opuści resztę sezonu. W przypadku rekinów nie przewiduje się żadnych późnych zmian.

Rabbito’s vs Storm, sobota 19:35 na stadionie Accor

króliki: Damian Cook i Cameron Murray wracają po przegranej w zeszłym tygodniu wygranej z Bulldogs. Duffy Mwale i Siliva Haveli wracają na ławkę, a Daniel Soluca Vivita zajmuje 18. miejsce. Jed Cartwright awansował na startową stronę wraz z wycofaniem się Tani Millen.

Burza: Po przegranej Ryana Babenhausena z kontuzją kolana pod koniec sezonu Nick Meaney przekształcił się ze skrzydłowego na obrońcę. Tyran Wishart jest nowym skrzydłowym, a Grant Anderson wchodzi na ławkę rezerwową po wyleczeniu kontuzji łokcia, ale może zostać zastąpiony w dniu meczu przez Toma Eisenhutha czy Chrisa Lewisa.

Bulldogs vs. Titans, niedziela o 14:00 na stadionie Compank

Buldog: Josh Addo-Carr (kostka) został nazwany i będzie monitorowany w ciągu tygodnia. Aaron Schop został wymieniony jako 18. mężczyzna, ponieważ wygląda na powrót z COVID. Jeśli ma rację, prawdopodobnie zastąpi Braidona Burnsa, podczas gdy zastępca linebackera Jake’a Averillo (protokoły COVID) jeszcze nie został nazwany.

Tytani: Ogromny impuls dla Tytanów, gdy Jayden Campbell został zrzucony z ławki w swoim pierwszym meczu od rundy 13 po tym, jak wyzdrowiał z kontuzji ścięgna podkolanowego. Mógł również być późnym członkiem zespołu startowego, z AJ Brimsonem przechodzącym z obrońcy na piąte. Skipper Tino Fa’asuamaleaui wraca na stronę startową po zamknięciu, a Erin Clark wchodzi na ławkę z Tanah Boyd na piątym miejscu.

READ  Brytyjczycy i Irlandczycy pokonali 14-osobowe Sharks 71-31 po kłopotach w pierwszej połowie

Cowboys vs West Tigers, niedziela 16:05 na Queensland Country Bank Stadium

Kowboje: Powrót początkowej drużyny Cowboys bez Jordana McClaina widzi Luciano Liloa jego imię w rekwizycie, aby zmierzyć się z jego dawną drużyną. Nie zdziw się, jeśli Lilwa i Tom Gilbert zamienią się w dniu meczu, z Lilwą przesuniętą na czoło i Gilbertem, który był imponujący w swoim debiucie w Origin, grając przez środek.

Zachodnie Tygrysy: David Novaluma i James Roberts walczą z chorobą i należą do rezerw. Jeśli Nofoaluma ma rację, może zastąpić Starforda To’a powracającym z czterech meczów Brentem Nadenem, który przechodzi od skrzydłowego do środkowego. Trener Brett Kimmorley ma COVID i nie pojedzie do Townsville, a drużynę przejmą jego asystenci Ben Gardiner i Nathan Kylis.