Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022, Harmonogram Finałów, Pierwszy Tydzień Finałów, Daty, Szczegóły, Mecze

Harmonogram na pierwszy tydzień finałów NRL Telstra Premiership 2022 będzie obejmował tradycyjnych rywali w Sydney, a także powrót do Melbourne na swój pierwszy finał od 2019 roku.

National Football League (NRL) potwierdziła dziś daty i miejsca wszystkich meczów pierwszego tygodnia, w tym:

  • Minor Premiers i 2021 Premier League Penrith Panthers (1) vs. Parramatta Ailes (4) w Bitwie o Zachód na Ploppet Stadium w piątek wieczorem;
  • Melbourne Storm (5) w finale pucharowym przeciwko Canberra Raiders (8) w sobotę na AAMI Park;
  • Cronulla-Sutherland Sharks (2) zmierzą się z North Queensland Cowboys (3) w finale play-offów w sobotę wieczorem na PointsBet;
  • Sydney Roosters (6) zmierzą się w niedzielę z arcyrywalami South Sydney Rabbitos (7) w meczu eliminacyjnym w swoim pierwszym meczu finałowym na nowym stadionie Allianz.

Przed nami kolejna ekscytująca seria finałów, w której każdy mecz przynosi nieoczekiwany wynik – powiedział Andrew Abdo, dyrektor generalny NRL.

„Sezon 2022 był interesujący, ponieważ wynik ostatnich ośmiu miejsc został rozstrzygnięty w ostatnim dniu rundy 25” – powiedział Abdo.

„Fani okazali swoje wsparcie dla gry przy ogromnej liczbie widzów i widzów. Mamy ponad trzy miliony fanów na meczach, a nasza widownia telewizyjna wzrosła o 7% w stosunku do sezonu zasadniczego w porównaniu do ubiegłego roku.”

„Wszystko przygotowuje się na cztery nieoczekiwane i kuszące mecze w pierwszym tygodniu finałów. Fani w Sydney zagrają ogromną trójkę, podczas gdy fani w Melbourne przeżyją swój pierwszy finał od 2019 roku. „

Bilety na wszystkie mecze dla członków rywalizujących klubów trafią do sprzedaży w poniedziałek o godz.

Bilety na Finały Serii będą dostępne w powszechnej sprzedaży we wtorek (6 września) o godz. 10.00 na stronie www.nrl.com/tickets.

Wszystkie mecze w pierwszym tygodniu 2022 NRL Telstra Premiership Series Finals będą transmitowane na żywo w Nine Network, Fox League, Kayo Sports, 9NOW i Sky NZ.

READ  Rugby Australia obniża limity „Ghetto Law” po ostatnich pasach All Blacks

Finały NRL Telstra Championship Series – tydzień 1

Finał kwalifikacji: piątek, 9 września, 19:50 (EST), Stadion Blupit

Pantery z Penrith (1) – Parramatta Alas (4)

Finał eliminacji: Sobota, 10 września, 17:40 (EST), AAMI Park

Burza w Melbourne (5) – Poszukiwacze z Canberry (8)

Finał kwalifikacji: Sobota, 10 września, 19:50 (EST), PointsBet Stadion

Cronola Sutherland Sharks (2) – Kowboje z Północnego Queenslandu (3)

Finał eliminacji: Niedziela 11 września o godzinie 16:05 (EST), Stadion Allianz

Sydney Koguty (6) – Południowe Króliki Sydney (7)

National Football League (NRL) potwierdziła także mecze czwartej rundy NRL Telstra Women’s Championship, w tym pierwszy historyczny gol w Melbourne w sobotę (10 września).

Gold Coast Titans zagrają na Parramatta Isles, a następnie Brisbane Broncos St George’s Ilwarra Dragons w AAMI Park w Melbourne w najbliższą sobotę.

Sydney Roosters i Newcastle Knights, obaj niepokonani w konkursie, spotkają się w niedzielę (11 września) na nowym stadionie Allianz.

„Kobieta Premier League po raz kolejny zaprezentowała wyjątkowy futbol w tym sezonie. CEO NRL Andrew Abdo powiedział, że runda 4 ma kilka ekscytujących meczów i daje nam szansę na zdobycie podwójnego gola kobiet po raz pierwszy w Melbourne.

2022 NRL Telstra Women Championship – 4. runda

Mecz 1: Sobota, 10 września, godz. 13.05, AAMI Park

Gold Coast Titans kontra Parramatta Ailes

Mecz 2: Sobota, 10 września, godz. 14.50, AAMI Park

Brisbane Broncos kontra St George Illawarra Dragons

Mecz 3: Niedziela 11 września, godz. 13.10, Stadion Allianz

Sydney Roosters – Rycerze z Newcastle