Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022, Gold Coast Titans, zapowiedź rundy 13 North Queensland Cowboys, składy drużyn, u siebie i na wyjeździe, kluczowe mecze

Sezon Tytanów szybko się kończy, ale mają szansę pokonać jednego z rywalizujących zawodników wagi ciężkiej, a w misji Origin brakuje kilku kowbojów.

Latający start North Queensland do 2022 roku sprawił, że Val Holmes, Robin Cotter, Jeremiah Nanai, Tom Durden, Hamisu Tabwai-Fido i Murray Taulagi otrzymali nagrody Maroons, podczas gdy Tino Vaswamalwe bez broni z Gold Coast (oryginał) i David Vivita (oryginalne kolano) .

Giants przegrali siedem z ostatnich ośmiu, w tym piątkową niewytłumaczalną porażkę z Broncos, w której po 50 minutach awansowali 24:4, a następnie stracili pięć prób w ciągu 21 minut, aby zostać zdmuchniętym poza boisko.

North Queensland również odniósł porażkę, ale trener Todd Payten może czerpać wiele pozytywów ze swojego mężnego występu w drugiej połowie przeciwko Premier Penrith, a gracze, którzy wchodzą do jego składu, będą dokładnie wiedzieć, czego się od nich oczekuje i jakie standardy muszą żyć aż do.

zniszczony

Wiadomości zespołu

Tytani: Tino Vaswamalwe jest kluczowym zawodnikiem Maroons, a David Vivita jest nieobecny po kontuzji kolana, która pogorszyła się w meczu z Brisbane w swoim pierwszym meczu po trzech tygodniach gry na uboczu. Moeaki Fotuaika wrócił po kontuzji kostki w ortezie, a Isaac Liu wchodzi do zamka, aby wypełnić dziurę zostawioną przez Fa’asuamaleaui.

Patrick Herbert (łydka) wraca na środek, popychając Isaana Marstersa na ławkę. Pomocnik Toby Sexton i skrzydłowy Jamaine Isaku doznali kontuzji barku w meczu z Broncos, ale zostali przydzieleni do gry.

Kowboje: Powrót Jasona Taumalulu po kontuzji kolana jest ogromnym wsparciem dla Vala Holmesa, Robina Cottera, Toma Deardena i Jeremiaha Nanaia w przydziale Maroons. Murray Taulagi i Hamisu Tabwai-Fido również stworzyli 22-osobowy skład Queensland dla Billy’ego Slatera w Origin One, ale zostali zwolnieni do gry z Cowboys. Tabuai-Fidow przechodzi na pozycje, by zastąpić Holmesa, Brendan Elliot wchodzi na skrzydło, a Ben Hampton zajmuje piąte miejsce.

READ  Rosyjscy sportowcy z Igrzysk Paraolimpijskich w oszałamiającym starciu

Coen Hess przechodzi od zamka do podpory, Heilum Luki przechodzi na stronę startową w drugim rzędzie, a Connelly Lemuelu dołącza do ławki.

mecz główny

Toby Sexton kontra Chad Townsend: Wschodząca gwiazda zabiera doświadczonego weterana w ekscytującą bitwę umiejętności i woli. W 21 i 16 meczach w swojej karierze w NFL Sexton osiągnął stabilną pozycję, ponieważ losy jego drużyny gwałtownie spadły, ale w tym sezonie wciąż zapewnia sześć asyst i 18 wymuszonych wycofań. W wieku 31 lat, z 204 występami i premierą na swoim koncie, Townsend postawił swoje roszczenia do zakupu trofeów roku z serią wysokiej jakości występów, gdy Cowboys wspięli się na trzecie miejsce w rankingu.

statystyczny atak

The Cowboys mogą pochwalić się drugą najlepszą obroną w NFL za Penrith, tracąc zaledwie 153 punkty po 12,75 na mecz. Tytani mają drugą najgorszą obronę, tracąc 300 punktów, co daje średnio 25 punktów na mecz. W ciągu ostatnich czterech tygodni Tytani pozwolili na 120 punktów do 30 punktów na grę.