Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022: Gold Coast Titans, Wests Tigers, runda 4, zapowiedź meczu

Przegrywający Tytani przegrali w trzeciej rundzie, podczas gdy Wests Tigers przegrali mecz, który wyglądał, jakby żadna z drużyn nie chciała wygrać.

Gold Coast prowadziło 22-0, zanim zostało pokonane przez Raiders w trzecim meczu z rzędu, który od razu wyszedł na prostą, z zaledwie jednym zwycięstwem od trzech graczy.

Tygrysy często były swoim najgorszym wrogiem w trzeciej rundzie przeciwko Wojownikom, najwyraźniej zamierzającym odwzajemnić przysługę, a Goście ostatecznie twierdzili, że wygrywają.

Obie drużyny wchodzą do czwartkowego wieczoru ze skróconym czasem oczekiwania i mają zamiar naprawić błędy, które do tej pory naznaczyły ich poszczególne sezony.


Podgląd zakładów sportowych: Titans vs Wests Tigers

zniszczony

Wiadomości zespołu

Tytani: Zmiana drużyny w czwartek, kiedy Isaac Liu wycofał się i został zastąpiony przez Jaemina Golfa, a Jarrod Wallace dołączył do ławki.

Były Bronco Gamain Isaku debiutuje w klubie jako obrońca, zastępując kontuzjowanego Jaydena Campbella (żebra), podczas gdy Corey Thompson powraca po kontuzji ręki w miejsce Philipa Sammy’ego (Covid) na skrzydle.

Zachodnie Tygrysy: Powrócili pomocnik James Roberts (kwadrat), skrzydłowy Ken Maumalu (kostka) i wioślarz Kelma Tuilagi (główka). Luke Garner i Alex Seyfarth padają na ławkę, podczas gdy Starford To’a i Jake Simpkin padają na rezerwy, a Zane Musgrove przechodzi na początkową klamrę Stefano Utoikamanu (kostka).

W czwartkowej aktualizacji 24-godzinnej nie ma żadnych zmian w drużynie.

mecz główny

Beau Vermore x Luciano Liloa: Obie drużyny w dużej mierze polegają na wpływach tajemniczej supremacji napastników. Podczas gdy David Vivita niszcząc prawą krawędź Gold Coast był w tym roku nieco cichy, Bo Vermore próbował na lewą stronę w meczach jeden po drugim i cieszy się dobrymi minutami na początku. Drużyna Leilau zmierzająca do North Queensland zmierzy się na prawo od Tygrysów; Być może był również tuż poniżej swojej niszczycielskiej, najlepszej lewej strony Tygrysów, ale był prawdopodobnie najniebezpieczniejszym graczem po swojej stronie w zeszłym roku.

Statystyki ataku

Obie drużyny przegrały w zeszłym tygodniu pomimo większej liczby przełamań niż ich przeciwnicy – ​​5-4 dla Tytanów nad Raidersami i 4-1 dla Tygrysów przeciwko Wojownikom.

READ  Trudniej niż się wydaje: człowiek układa pięć M&M'sów, ustanawia rekord Guinnessa