Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022: Gold Coast Titans, ekipa ratunkowa

Tino Fa’asuamaleaui ujawnił, że przywrócił szansę zostania pierwszym ważnym podpisem Delfinów w przekonaniu, że Tytani zbliżają się do premiery.

Fa’asuamaleaui przyznał, że fajnie jest ścigać siedmiokrotnego premiera Wayne’a Bennetta, aby zostać czołowym graczem Delfinów, ale nie chciał opuszczać Gold Coast i pozostać z klubem do 2026 roku.

– Kiedy masz najlepszego trenera na świecie, który dzwoni do ciebie i odbywa spotkania, bardzo trudno jest się tego pozbyć ponownie – powiedział Fa’asuamaleaui.

„Mam do niego dużo szacunku i miło było móc z nim porozmawiać, ale po prostu widzę, że na Złotym Wybrzeżu jest duży potencjał, zwłaszcza z młodymi chłopcami, których mamy”.

Bennett powiedział 21-latkowi, że jest przekonany, że Dolphins odniosą sukces, kiedy dołączą do Telstra Premiership w 2023 roku, ale Fa’asuamaleaui był zadowolony z gry pod wodzą Justina Holbrooka i podpisał czteroletni kontrakt.


Gry, które fani Tytanów powinni obejrzeć w 2022 roku

Napastnik Queensland Origin wierzy, że Tytani mogą w tym czasie zdobyć tytuł Premier League i chce pomóc w zdobyciu pierwszego tytułu Gold Coast.

– Wayne właśnie powiedział, że zamierza zbudować coś wyjątkowego w klubie i trudno jest wrócić, ponieważ jest świetnym trenerem i odniósł wiele sukcesów – powiedział Vaaswamaloy.

„To było kuszące, ale jestem zadowolony ze swojej decyzji i będę pracował tak ciężko, jak tylko mogę, aby zbudować ten klub, wraz ze wszystkimi innymi graczami, a oni zrobią to samo, miejmy nadzieję, że pewnego dnia wygramy trofeum.

„Trudno jest zdobyć tytuł premiera, ale mamy tam talent i ciężką pracę.

„Myślę, że jest bliżej, niż się wydaje. Wszyscy chcemy skończyć w ringu premierowym i zostać mistrzem, więc będziemy pracować tak ciężko, jak tylko możemy.

„Jeśli to rok lub dwa lub więcej, jesteśmy gotowi wykonać ciężką pracę, abyśmy mogli kiedyś dostać pierścionek. Nie grasz w NRL, jeśli nie masz tych celów”.

Rodzina była również czynnikiem decydującym o decyzji Fa’asuamaleaui, który lubi trenować u boku swojego młodszego brata Iszaca, który jest zespołem ds. rozwoju klubu.

Jednak Fa’asuamaleaui nalegał, aby nie rozmawiać o kapitanie – chociaż jest uważany za kapitana i ma aspiracje do przewodzenia drużynie w przyszłości.


10 najlepszych prób 2021: Tytani

„Oczywiście pewnego dnia, kiedy będę trochę bardziej dojrzały i doświadczony, chciałbym wziąć to obiema rękami, ale teraz naprawdę chcę awansować” – powiedział.

„Jest wiele rzeczy, które muszę najpierw poprawić i naprawdę chcę, aby klub i ja, wszyscy, naprawdę poprawili się w swoich meczach.

„Justin dużo mnie nauczył i był dobry. Chcę zbudować coś z Justinem i lepiej siebie nawzajem. Jesteśmy blisko i będziemy jeszcze bliżej.”

READ  „Chcę mój medal”: walka bokserska ustalona na igrzyskach olimpijskich w Rio 2016, według śledztwa