Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022, Brisbane Broncos, Gold Coast Titans, zapowiedź rundy 12, składy drużyn, u siebie i na wyjeździe, kluczowe mecze

Broncos są tylko poza pierwszą czwórką pod względem punktów, podczas gdy Tytani spadli na 13. miejsce, ponieważ desperacko chcą odwrócić swój sezon.

Nawet bez mistrza rozgrywającego Adama Reynoldsa, Broncos nadal wykonują swoją pracę w Newcastle w dobrym stylu, aby po raz pierwszy od 2017 roku zdobyć pięciokrotne zwycięstwo po odbiciu i wyglądać jak prawdziwa okazja z każdym mijającym tygodniem.

Zaufanie do zespołu jest tak duże, że Ezra Mam strzelił środkowego obrońcę pod nieobecność kapitana i wykonał świetną robotę. Broncos ledwo przeskakiwali rytm, gdy zdobyli sześć prób.

Tytani, dla kontrastu, upadli alarmująco po mocnym 2-2 początku sezonu, a ostatnią porażkę mieli w niedzielę po tym, jak dali dobry start rekinom i nie byli w stanie ich pomieścić.


Podgląd zakładów sportowych: Broncos vs. Titans

zniszczony

Wiadomości zespołu

Dziki koń: Brak późnych zmian gospodarzy, gdy Ezra Mam dostał kolejny mecz w dwóch połowach z Adamem Reynoldsem (ścięgno podkolanowe), nie został wykluczony jako środek ostrożności po ciężkiej przerwie w treningu w tym tygodniu. Broncos pożegnali się w 13. rundzie, co oznacza, że ​​kapitan będzie miał dodatkowy tydzień odpoczynku i będzie chciał wrócić do pojedynku z Raiders 11 czerwca. Delouise Hoeter został nazwany osiemnastym człowiekiem.

Tytani: David Vivita wróci po kontuzji kolana, której doznał w ósmej rundzie. Fifita została dodana do ławki, a Sam McIntyre przesunął się na stronę startową w drugim rzędzie, a Isaac Liu zamienił się w wsparcie. Sam Lisone został nazwany, aby zacząć od ortezy po tym, jak Moeaki Fotuaika (kostka) wpada na celownik. Brian Kelly zastępuje Phila Sammy’ego (kolano) w obronie, a Jaymin Gullevi wchodzi na ławkę zamiast Hermanna Isisi.

mecz główny

Bain Haas kontra Jarrod Wallace: Kapitan napastników Bronco nadal gromadzi ogromne liczby i ma ogromny wpływ na mecze w 2022 roku. Haas wychodzi na 182 metry w meczu i ma na swoim koncie 24 przerwy, kontynuując przesuwanie piłki do przodu, gdy wszyscy wokół niego łapią powietrze. Wallace strzelił trzy próby w ostatnich dwóch meczach, a jego chęć rozwiązania rękawów i rozerwania się ma kluczowe znaczenie dla nadziei Tytanów na niespodziankę. 30-latek grał więcej minut w ostatnich dwóch meczach, a sposób, w jaki grają Tytani, wymaga go jak najbardziej w środku akcji.

statystyczny atak

Broncos przegapili 54 wślizgi w ostatnich trzech meczach i otrzymali tylko 24 punkty za Souths (12), Manley (0) i Newcastle (12). Tytani mieli 98 nieudanych meczów w ciągu ostatnich trzech tygodni i przekazali 85 punktów Kogutom (44), Smokom (16) i Rekinom (25).

READ  Tiger Woods wrócił na Masters, ale Phila Mickelsona nigdzie nie można znaleźć w skandalu w Arabii Saudyjskiej