Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2022: Brian Toe, rodzice Penrith Panthers, Fatty, Valle, Toe kupują nowy dom rodziców

Gwiazda Penrith, Brian To’o, dorastał w maleńkim domku Vibro z trzema sypialniami na zachodnim przedmieściu Sydney, Mt Druitt, z sześciorgiem rodzeństwa i rodzicami Fati i Fale.

„Byliśmy po dwóch w każdym pokoju, a moja mama i tata spali w salonie” – powiedział Too.

Jest to przykład poświęcenia mamy i taty urodzonych na Samoa, które skłoniły To’o do wykorzystania zysków z NRL na zakup domu, a także wpłynęły na jego decyzję o zagraniu dla narodu Pacyfiku w finałach Mistrzostw Świata pod koniec rozgrywek. pora roku.

„Otrzymuję uśmiech od mojej mamy, a także od mojej jasnej i szczęśliwej strony.” Brian To
© Greg Porteous/NRL. Obrazy

„To jasne, że to moi rodzice mają największy wpływ na moje życie” – powiedział To’o. „Zawsze byli przy mnie i kupili mnie, abym był takim mężczyzną, jakim jestem dzisiaj, więc jestem bardzo wdzięczny mojemu ojcu.

„Oddanie ich do domu to tylko mały sposób na podziękowanie za wszystko, co dla mnie zrobili”.

W szczególności matka To’o Fati odegrała ważną rolę w jego rozwoju do pozycji skrzydłowego nr 1 w grze.

Przed weekendem Women In League Tour, To’o złożył hołd Fati i narzeczonej Moesha Crichton-Ropati, którą zaproponował zaledwie kilka minut po tym, jak pomógł Penrith wygrać zeszłoroczny Wielki Finał z South Sydney na Suncorp Stadium.

Każdego tygodnia Fati – po którym Too odziedziczył pogodny uśmiech i pogodną naturę – prowadzi Briana na treningi i mecze, gdy realizuje swoje marzenie o grze w National Football League.

„Moje rodzeństwo i ja nie mieliśmy wiele, ale mama i tata naprawdę upewnili się, że mamy wszystko, czego potrzebujemy” – powiedział To’o.

„Gra w piłkę nożną była dla mnie naprawdę ważna, a moja mama naprawdę postawiła sobie za priorytet upewnienie się, że mam treningi i mecze, odkąd byłem mały.

READ  Weteran All Blacks linebacker TJ Perenara opuścił Ireland Series

„Moja mama była kierowcą, a ona była jedyną kierowcą w domu, więc dokonałem tych małych poświęceń, aby upewnić się, że dostanę szkolenie na czas i bezpiecznie dojadę do domu”.

To’o powiedział, że Moesha również pomógł mu osiągnąć sukces, jaki odniósł z Penrith i NSW.


Brian Tu oświadcza się swojej dziewczynie po meczu!

Powiedział: „Jestem naprawdę wdzięczny mojej pięknej narzeczonej, była moją motywacją od dnia, w którym ją poznałem”. „Kocha mnie i opiekuje się mną, i upewnia się, że wkładam wszystko w swoją pracę i robię wszystko dobrze”.

Drugą kobietą, którą Too uwielbia, jest jego siostra Danielle, która zmarła po krótkiej walce z rakiem w 2008 roku i której grób jest regularnie odwiedzany.

Pomimo pewnych trudności, z jakimi borykał się on i jego rodzina, To’o powiedział, że zawsze są szczęśliwi i doceniają to, co mają.

„Mam trzech braci i trzy siostry. Były trzy sypialnie i dzieliłem pokój z moim starszym rodzeństwem. „Mój tata i mama nie mieli nic przeciwko spaniu w salonie, byli naprawdę wdzięczni za sufit nad naszymi głowami .

„Takie małe poświęcenia naprawdę sprawiają, że chcę oddać mamie i tacie i upewnić się, że mają łóżko do spania”.

To’o od czasu swojego debiutu w State of Origin w Nowej Południowej Walii w zeszłym roku dążył do osiągnięcia celu, jakim jest kupno domu dla swoich rodziców.

23-latek wpłacił swoje wypłaty z 2021 Series Match do depozytu i dokładał pieniądze, aż w końcu ogłosił w zeszłym tygodniu, że kupił dom dla Fati i jego ojca, Val.

„To była dla mnie naprawdę wyjątkowa chwila” – powiedział – „a fakt, że w tak młodym wieku udało mi się kupić dom dla moich rodziców, to tylko chwila, by cofnąć się i spojrzeć na to, jak daleko zaszedłem. ”

„Aby oddać mamie i tacie, jestem naprawdę dumny z tego, co zrobiłem, aby kupić dom mojemu tacie”.


Wiara, rodzina i wielkie serce autorstwa Briana Too

Zapytany o swoją decyzję o przyrzeczeniu wierności Samoa nad Australią na Mistrzostwach Świata, To’o powiedział, że było to trudne wezwanie, ale pochodziło z serca.

„Rodzina i kultura są dla mnie wszystkim i jest tak piękne, co możemy zrobić, reprezentując moje samoańskie dziedzictwo” – powiedział.

„Kocham moich ludzi i zawsze będę grać dla moich ludzi za darmo o każdej porze dnia. Jestem naprawdę wdzięczny, że mogę nie tylko grać dla mojej rodziny i przyjaciół na boisku i poza nim, ale także dla wszystkich tutaj w Panthers FC jak również Samoa”.