Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Status pochodzenia, statystyki ataku, NSW Blues, ranking kandydatów z tyłu

Z dwoma karami cofniętymi po kontuzji i kolejną poprawą w ciągu tygodnia, trener Bluesa Brad Vettler będzie zachwycony wyborem, jeśli chodzi o wybór linii obrony.

Przy wielu specjalistycznych opcjach i pojawieniu się wielu obrońców do sprawdzenia, prawdopodobnie nastąpią zmiany w porównaniu z zeszłoroczną passą. NRL.com Stats zebrał liczby, które gracze powinni wypełnić NSW Backline Points w tegorocznym otwierającym turnieju State of Origin.

The Blues wspiera kandydatów

zestaw

Kandydaci: Josh Addoo Carr, Daniel Tobu, Brian Toow, Tom Terbojevic

Josh Addo Carr jest jednym z najbezpieczniejszych graczy z obu krajów przy stole selekcyjnym w tym roku. Spodziewamy się, że 9 czerwca ustawi się na lewym skrzydle; Decyzja o tym, czy partnerować po przeciwnej stronie, to poważna decyzja.

Urzędnikiem jest wysoki kogut Daniel Tobu. Relaxed Tongan będzie dostępny we wszystkich trzech grach Origin bez śródrocznych testów Pacific w harmonogramie.

Był godny zaufania w bluesie w zeszłym roku i jak zawsze huśtał się przy dużych kontuarach z The Roosters. Jest to również jedno z najbezpieczniejszych skrzydeł w obronie piłek i jedno z najgroźniejszych, jeśli chodzi o atakowanie nimi.

Czynnikiem X może być kieszonkowy pocisk Panthers Brian To’o. Urodzony w Sydney dynamo przewyższa NRL w łącznej liczbie metrów średniego biegu i po raz pierwszy jest kojarzony z Davidem Vivitą ze względu na popiersia, podczas gdy dziesięcioliniowe przerwy są za liderem Addo-Carrem.

Jego wskaźnik błędów jest trochę wysoki, a wskaźnik rozpoczęcia jest nieco niski, ale jego praca poza podwórkiem była w tym roku nieoceniona dla Penrith.

Pozycja Tupou i silna forma w tym roku mogą wystarczyć, aby znieść To’o na początku serii, ale z każdym mijającym tygodniem To’o utrudnia Fittlerowi wypuszczenie go.

Męski obrońca Tom Terbojevic musi być w drużynie – prawdziwym pytaniem dla Vettlera jest to, gdzie umieścić go pierwszym skrzydłowym, ale być może nie jest to najbardziej prawdopodobny wybór.

READ  Samoa czerpie inspirację z „braci z Pacyfiku” z Fidżi.

Werdykt NRL.com: Addo Carr i Topo.

środek

Kandydaci: Tom Tropojevic, Jack Wheaton, Clint Gutherson, Stephen Crichton, Latrell Mitchell

Jedną z najbardziej interesujących decyzji selekcyjnych dla obu krajów jest decyzja, kto ostatecznie Brad Vettler zdecydował się umieścić go na stanowiskach.

W zeszłym roku duet między Jackiem Wightonem i Clintem Guthersonem dostrzegł wiele kosztownych błędów obronnych między nimi, z niektórymi wezwaniami do wybrania tylko niszowych ośrodków w centrum.

To nie jest takie proste – Wheaton grał w swojej karierze w ogromnym centrum i zdominował hub NSW w 2019 roku. Obrona pozycji szerszej niż jego zwykła trzyosobowa pozycja jest niewiele ponad jego możliwości, ponieważ w zeszłym roku był wielokrotnie aresztowany.

Gutherson również grał dużo w środku i pięć ósemek i jest potężnym ciałem i niezawodnym obrońcą. Podczas gdy postać Wightona została zniszczona w walczącym stroju Raiders, Gutherson jest teraz prawdopodobnie lepszy niż był, gdy został wybrany w zeszłym roku.

Ale blues jest rozpieszczany. Gwiazda Manly’ego Trbojevica musi mieć 17 lat i nie będzie to jego zwykła pozycja obrońcy, chyba że James Tedesco w coś trafi. Turbo był seksowny w centrum zwycięstwa w serii 2019, zanim przegrał w zeszłym roku ze ścięgnami udowymi.

Jest też obrońca South Sydney Latrell Mitchell, który cztery razy grał w teście i cztery mecze na środku obrony, kiedy regularnie gra w środkowej drużynie Roosters.

Nie ma wątpliwości co do jego zdolności obronnych w tej roli, podczas gdy uderzenie w niego wydaje się być na poziomie początkowym – rzekomy trend wchodzenia i wychodzenia z gry – wydaje się być cechą gracza, który już nie istnieje, z Latrell rozegranie pierwszych sześciu rund tego roku jako Southern w bardzo niszczycielskiej formie. Rzadko kiedy jest daleko od ruchu.

Odzyskałby jeden mecz z zawieszenia, zanim obie drużyny zostały wybrane, aby przypomnieć Vettlerowi, co może wyprodukować po czterech nieobecnych meczach.

READ  Golf Majets zdobywa czwarte miejsce w Dickinson | Wiadomości, sport, praca

Zac Lomax i Campbell Graham to centra specjalistyczne i każdy z nich budował mocne argumenty za debiutem Origin przed urazami kciuka i nadgarstka, podczas gdy inny specjalistyczny ośrodek w kadrze, Bradman Best z Newcastle, nie był tak u szczytu późnej formy kawalerii. .

Jedynym specjalistycznym ośrodkiem, który podniósł rękę, jest Stephen Crichton z Penrith.

Jego poziom ataku był nieco niski w zeszłym roku, a jego ogólne liczby spadły z powodu konieczności wypełnienia bocznego obrońcy, podczas gdy Dylan Edwards został odsunięty na bok, ale bezdyskusyjne wyniki: dziewięć zwycięstw na dziewięć dla początkującego młodego geparda.

Ogólnie rzecz biorąc, trudno jest poradzić sobie z tym, co naprawdę oznaczają liczby, biorąc pod uwagę, że jest trzech obrońców, jeden z pięcioma ośmioma graczami i jeden pomocnik w składzie, ale wszyscy pięcioro graczy są silnymi biegaczami piłek i fizycznymi obrońcami, a wszyscy Crichton Bar są już doświadczeni.

Niezależnie od tego, kto wybrał Vettlera, zostawiłby kilku dobrych graczy poza swoim zespołem. Być może najlepszym sposobem rozwiązania tej sprawy jest spytanie, kogo Queensland najmniej chciałoby widzieć wybraną, więc na tej podstawie mamy dwie gwiazdy na absolutnym szczycie ich gier z udowodnionym doświadczeniem w Origin.

Werdykt NRL.com: Tropojevic i Mitchell.

Zajmij miejsce, aby zobaczyć konkurencyjną siłę Origin Na biletach NRL

Opinie wyrażone w tym artykule niekoniecznie odzwierciedlają opinie NRL, ARLC, NRL lub federacji rządowych.