Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: St George Illawarra Dragons v Brisbane Broncos, zapowiedź rundy 13

Smoczy napastnik Jacques de Bellin rozegra swój pierwszy mecz National Football League od finałów 2018 w czwartkowym meczu z Brisbane.

Były aktor NSW, który w zeszły weekend wrócił do Rugby League w NSW Cup po tym, jak wypadł z gry, ponieważ stanął przed poważnymi zarzutami kryminalnymi, ma zagrać na ławce św.

De Belin wszedł na boisko w połowie pierwszej połowy konfrontacji z Wests Sroki na Lidcombe Oval i pokazał w ciągu 45 minut, że szybko dostosuje się do zmian w grze od ostatniego występu 15 września 2018 roku.

Trener Dragons, Anthony Griffin, powiedział w sobotę, że jest zadowolony z tego, co zobaczył od 30-latka, ale wskazał, że może być przedwczesny, aby wybrać mecz Broncos na Netstrata Jubilee.

Jednak klub potwierdził w poniedziałek wieczorem na NRL.com, że De Bellin został wybrany do gry na ławce, aby zwiększyć głębię do przodu, a Tariq Sims został wezwany do drużyny NSW.

Obie drużyny znokautowały słabe występy – Broncos stracili 28 punktów przez burzę, a podczas gdy Dragon pokonał Wests Tigers w drugiej połowie, nadal byli na drugim wyjeździe ze stratą 34-18.

The Dragons wygrali tylko jeden z ostatnich siedmiu meczów, a Bronco chce zdobyć czwarte miejsce w tym sezonie. Podopieczni Kevina Waltersa odnieśli tylko jedno zwycięstwo z ostatnich dziewięciu.

Tak więc Desperation Betting Game jest stałym towarzyszem obu drużyn. Broncos ma przewagę w profesjonalnych zawodach, prowadząc 23-18, ale ta ostatnia forma spadła, a Smoki wygrały wszystkie cztery konkursy od 2018 roku.

Zniszczony

Wiadomości drużynowe

smok: Josh Kerr (Komentarz) W przeszłości Jack de Belin grał również na ławce z Tariq Sims, zostawiając przerwę w tylnym rzędzie podczas odrabiania lekcji w NSW. Fidżijski skrzydłowy Michael Ravalawa wrócił z drugiego zawieszenia w sezonie.

Debiutant Max Vijay (główka) również ma powrócić, ale z Ravalawą może mieć trudności z powrotem do składu.

READ  Świątek pokonuje powolny start i awansuje do czwartej rundy French Open

Bramkarz Zac Lomax (kciuk) ma jeszcze tydzień do powrotu.

Dziki koń: Pół-obrońca Tyson Gamble, rekwizyt Matt Lodge i Jordan Ricky, drudzy wioślarze, powrócili z komentarza w powitaniu trenera Kevina Waltersa, który stracił Pine Haasa i Xaviera Coatesa na rzecz Origin.

Szansą na powrót po kontuzji są też Kotoni Staggs (kolano) i Alex Glenn (łydka).

Klucz do meczu

Tyson Gamble kontra Ben Hunt: Gamble powraca z zawieszenia, aby umieścić swoje umiejętności na siódmym miejscu przeciwko człowiekowi, który doskonalił swoje umiejętności w Broncos. W rzeczywistości “młodszy” Broncos Gamble’a i Albert Kelly rywalizują o ósme miejsce na Hunt i Corey Norman o dwóch byłych fanów Brisbane.

Dorzućcie sukę Andrew McCullougha przeciwko Jake’owi Turpinowi i jest wielu kręgosłupów Dragons, którzy chcą pokazać swojemu staremu klubowi, że wciąż go mają.

Atak statystyk

Tariq Sims pokonał mecz Wests Tigers w zeszłym tygodniu i teraz zajmuje trzy miejsca na szczycie NRL. To sztuczka, której już nie ma w grach NRL, ale The Sims zmieniło tempo w grach z duszeniem – uważaj na Gamble i Kelly.

Zmierzać do NRL Pick’Em I daj się wygrać w tym tygodniu o milion dolarów!