Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Parramatta Els pokonuje Blake’a Fergusona

Blake Ferguson, ulotka Eels z kontraktu, wymknęła się z konta Origin do dywizji rezerwowej w ciągu tygodnia, a Dylan Brown wracał po wypadku, w którym gracz Roosters, Drew Hutchison, znalazł się w szpitalu.

Ferguson został znokautowany w niedzielnym meczu Parramatta z Newcastle po długotrwałych problemach w defensywie między nim a pomocnikami Waka Blake’em. Rabbito i Manley w ciągu ostatnich dwóch tygodni przeprowadzili 11 prób przez prawą krawędź Eccles.

Blake został powołany do drużyny Brada Arthura we wtorek, pomimo zmiany lewego pomocnika Toma Opasica w połowie zeszłotygodniowej porażki z South Sydney.

Brown wraca z trzytygodniowego zawieszenia na piątej i ósmej pozycji, broniąc w Blake, a 22-letni Hays Dnester zastępuje Fergusona w jego czwartym meczu NFL.

W zeszłym tygodniu trener Nowej Południowej Walii Brad Vettler wciąż rozmawiał z Fergusonem o prawicy, która od tego czasu przeszła do kieszonkowej rakiety Panthers, Briana Toe.


NRL Pick’Em ma wygrać jackpot do 1 miliona dolarów

Ferguson walczy o swoją przyszłość po 2021 roku, gdy pojawiają się oznaki, że będzie walczył o nowy kontrakt dla Parramatta.

NRL.com rozumie, że kilka tygodni temu klub nie wykluczył zniżkowej oferty przedłużenia dla 31-latka.

Zakaz w połowie sezonu nie wróży dobrze dla doświadczonego pilota, którego defensywy w Blake’u są od jakiegoś czasu wykorzystywane przez ataki przeciwnika.


Każda próba rundy 12

W międzyczasie Brown ponownie podkreślił swoje wyrzuty sumienia z powodu dziewiątej rundy dzwonienia do Hutchisona na stadionie Pankwist, która opuściła płuco numer 6 Roostersa z przebitym płucem i trzykrotnie zapadła się i wymagała operacji.

„W grze nie zdawałem sobie sprawy, jakie to niebezpieczne, poszedłem tam, próbując uratować próbę, [afterwards] „Widziałem go rannego” – powiedział we wtorek Brown.

„Poszedłem po meczu, aby go znaleźć, ale został przewieziony do szpitala.

Wysłała mu więc wiadomość na Instagramie, a on jej powiedział: „To tylko gra, to się dzieje”.

– Byłem za to wdzięczny, ponieważ nie żywił urazy ani niczego, ponieważ szczerze mówiąc, nie miałem zamiaru go skrzywdzić.

Od wypadku, kampania NRL dotycząca niebezpiecznego kontaktu głowy lub szyi toczy się pełną parą, po tym, jak Brown i koleżanka z drużyny Marata Newcore uniknęli kary na boisku w wyniku wypadków z udziałem gwiazdy Hutchison i Roosters Jamesa Tedesco.

20-letni Brown powiedział, że czuje się częściowo odpowiedzialny za analizę i dyskusję na temat grzechu i ceremonii pożegnania, po tym, jak przez ostatnie trzy tygodnie podążał za nim z boku.

Powiedział: „Nie będę kłamać, oglądałem mecz przez ostatnie kilka tygodni i było to bardzo trudne”.


Oryginalna runda zawierała czterogłowy szał

„Gracze się zatrzymali, straciliśmy kilku graczy w weekend i wszystko jest w nieładzie.

„… ten incydent z Marathą i mną, to w pewnym sensie pochodzi z tego. Ale szczerze mówiąc, [Hutchison] W szpitalu, a tego nie chcemy.

„Nie chcemy, aby przydarzyło się to naszym graczom. Zasady istnieją nie bez powodu, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo”.

W innym miejscu, członek drużyny Queensland Origin, Red Mahoney, został wybrany na prostytutkę przeciwko Newcastle z węgorzem zmartwionym kolejnymi stratami, które mogą podwoić się w środku sezonu.

Podczas gdy 18. zawodniczka bluesa Abby Korowasau ma zakaz udziału w Penrith w ten weekend zgodnie z zasadami National Football League, członkowie rozszerzonego składu Origin są nadal dostępni do zadań klubowych w rundzie 13.

Al-Kaida wpływa w tym przypadku tylko na Mahoneya, patrząc zarówno na Południowe Sydney (Campbell Graham), jak i Północne Queensland (Królowa Hesji).

READ  Urzędnik ds. praw UE potępia polskie ograniczenia dotyczące mediów w awanturze w związku z amerykańskim radiem