Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Parramatta Eels v Penrith Panthers, zapowiedź rundy 25

Oprócz zapewnienia ostatniego rozdziału w jednej ze wspaniałych rywalizacji w grze, drużyny te mają wiele do odegrania, jeśli chodzi o miejsce, w którym zasiądziesz, aby wejść do finału.

Węgorze, z których wielu miało już złą passę kilka tygodni temu, wracają w dobrym stylu, kończąc serię 19 wygranych meczów Melbourne w zeszłą sobotę. Jeśli wygrają, a Manley przegra w ten weekend, wyłoni się czwarte miejsce na szczycie.

Porażka Melbourne oznacza, że ​​Penrith znajduje się teraz w czołówce, ale traci 131 punktów w dywizji „za i przeciw”.

Muszą wygrać w piątek, a następnie mieć nadzieję, że ponownie przegrają burzę, jeśli mają ubiegać się o drugą z rzędu drugorzędną prezydenturę.

zniszczony

Wiadomości zespołu

węgorze: Junior Paulo nie zagra w meczu, ponieważ został wykluczony na jeden mecz z powodu szarży za bark, podczas gdy kapitan Clint Gutherson (kolano) jest wypoczęty, a Hayes Burham przejmie obrońcę w swoim debiucie w klubie.

Marata Nyukura zostaje znokautowany z tylnego rzędu po oddaniu strzału w głowę w biegu burzowym, gdy obrońca Isaiah Papali’i odpoczywa i blokuje Nathana Browna przed finałami.

Oregon Kaufusi, Makahesi Makatoa, Bryce Cartwright, Keegan Hipgrave i Ray Stone wszyscy są w pakiecie startowym.

Nowi przybysze Samuel Loiseau, Key Rodwell i drugi gracz Sean Russell to nowe twarze na ławce obok Shawna Lane’a, który w zeszły weekend doznał strzału głową, ale został wybrany do gry.

Will Smith i Jake Arthur są połówkami z resztą Dylana Browna i Mitcha Mosesa.

Tom Opacic (Ribs) powraca, a Michael Oldfield będzie pełnić rolę centrum.

lamparty: Evan Cleary wybrał silną drużynę, aby zaprezentować się ze swoimi zachodnimi rywalami z Sydney.

Spencer Leneau (kostka) jest na ławce i może być w kolejce do powrotu, jeśli Cleary zdecyduje się odpocząć jednego ze swoich napastników.

Druga premiera może nadal być widoczna, jeśli Storm przegra z rekinami w piątkowej wczesnej fazie gry.

READ  „Miałem naprawdę szczęście”: Reagan Tyler, kierowca Teen TQ, wyskakuje z ognistej kuli w Western Springs

Dopasuj klucz

Nathan Cleary kontra Mitchell Moses. Za wyjątkiem kontuzji lub nieprzewidzianych okoliczności, koszulka NSW nr 7 będzie ponownie Cleary w przyszłym roku. Ale to było podczas trzeciego meczu serii 2021. Jeśli Mosesowi uda się w tym meczu dorównać półgwiazdce Panter, jego drużyna ma szansę.

Statystyki ataku

Blake Ferguson miał wspaniały wieczór po kontuzji przeciwko Melbourne. Zajmując miejsce Maiki Sivo, Ferguson zdobył dwie próby, pobiegł na 109 z 12 obciążeń i zdobył dwie przerwy w serii i dwukrotną przerwę w zwycięstwie swojej odważnej drużyny.

udać się do NRL Pick’Em I zostań wybrany, aby wygrać stawkę w wysokości 100 000 $ w gotówce co tydzień!