Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Nie zaplanowano jeszcze przedłużenia umowy Payne Haas Brisbane Broncos

Brisbane chce ponownie podpisać kontrakt z gwiazdą Pine Haas w ramach długoterminowej umowy, ale jeszcze nie złożył oficjalnej oferty przedstawicielowi NSW Origin.

Haas został zakontraktowany do końca 2024 roku, a Broncos postrzegają go jako kamień węgielny budynku ich drużyny, odbudowując po zeszłorocznej katastrofalnej pierwszej drewnianej łyżce w historii klubu.

Wykazali oznaki poprawy pod nowym trenerem Kevinem Waltersem w tym sezonie, mimo że zajmowali 14. miejsce przed ostatnimi dwiema rundami i wzmocnili swój skład na 2022 r., Dodając kilku graczy, w szczególności obrońcę RabbitWhites Adama Reynoldsa i napastnika Penrith Kurta Capwella. .

Brisbane w czwartek wydał oświadczenie Powiedzieć, że doniesienia, że ​​„przedłużenie jego obecnego kontraktu zostało zakończone, są błędne”.

Haas został zapytany w środę wieczorem o status jego umowy Podczas wywiadu dla SportsDay Ale nie był pewien stanu gry.


Pine Haas nie powinien być w stanie tego zrobić

„Jeszcze nie jestem pewien. Za kulisami jest wiele rzeczy związanych z kontraktami i tym podobne. Zamierzam po prostu grać w piłkę i pozwolić ludziom z zewnątrz nad tym pracować. Jeszcze nic nie mam”.

Haas jest powszechnie uważany za najlepszy rekwizyt w NRL, mimo że ma zaledwie 21 lat – reprezentował NSW i Australię podczas swojego 59. występu w Brisbane od czasu swojego debiutu w 2018 roku.

To był szybki zwycięzca, wyprzedzając Jamesa Fishera-Harrisa z Penrith za najlepsze wsparcie w ankiecie fanów NRL.

Obrońca Warriors Matt Lodge, który grał u boku Haasa na Broncos aż do swojej zmiany w zeszłym miesiącu, był nieugięty, że jego były kolega z drużyny był standardem wśród wioślarzy z przodu.

„Myślę, że Payne jest wyjątkowym zawodnikiem i jeśli coś o nim wiem, nie ma znaczenia pieniądze ani długość kontraktu, będzie walczył o wszystko, czy to na treningu, czy w meczu” – powiedział.

„Z pewnością będzie tym samym graczem za sześć lat, więc myślę, że to dla nich umowa o niskim ryzyku, może dam mu 10”.

Trener Broncos Kevin Walters Powiedział w TABradio w czwartek rano To Haas był przykładem tego, co klub starał się osiągnąć, ożywiając swoje dni świetności w ciągłej rywalizacji o tytuł.

„Sposób, w jaki go przygotowuje, jego trening, to, co widzisz w meczach, które widzisz na treningach przez cały czas” – powiedział.

„Zawsze jest na czele fitnessu, jest z przodu na siłowni, jest taki silny. Jest tak konsekwentny we wszystkim, co robi.


Rekiny kontra Broncos – runda 24

„Drugą rzeczą jest to, że jest popularnym graczem wśród graczy. Jest pierwszym w treningu i ostatnim, który odchodzi.

„To wspaniały facet być w klubie w tak młodym wieku, więc to wspaniała przyszłość dla Payne’a i chcemy spróbować upewnić się, że ta przyszłość jest tutaj w Broncos.”

Haas, który jest postrzegany jako przyszły kapitan Broncos, rozpocznie sobotni mecz z Cronullą na Suncorp Stadium.

READ  Tom Walsh znajduje figurę, ale nie pasuje do Ryana Croziera w Lausanne Diamond League