Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Melbourne Storm, West Tigers, Harry Grant, Cameron Monster, oryginalny duet nie działa z powodu kontuzji.

Craig Bellamy wsuwa widły międzynarodowe Kiwi, Kenny’ego Bromwicha, w dziwkę, gdy Storm zmierza do krótkiej, trzygwiazdkowej Magic Round, a Josh Hodgson powraca po rzuceniu kapitana Canberry, a Tygrysy również wyrównują swoje kręgosłupy.

Melbourne i Maroon odniosą tylko dwutygodniowe kontuzje Camerona Munstera (skręcona stopa) i Harry’ego Granta (ścięgno podkolanowe), którzy dołączą do Brandona Smitha (komentarz) na trybunach podczas burzy z Illawarą św. Jerzego. .

Melbourne odniosło się do „najlepszego scenariusza” dla Monster i Granta, aby powrócili w rundzie 12 i po finałowym rzucie, zanim zespoły Origin zostały wymienione w pierwszym meczu 9 czerwca, ale wszelkie niepowodzenia w ich regeneracji mogą mieć miejsce raz w roku. Kryzys związany z kontuzjami w Queensland już trwa.

Gdy Ryan Papenhosen wyłania się na horyzoncie po tym, jak został wymieniony w powiększonych rezerwach, Bromwich przechodzi do pół-pozorowanych misji z Rileyem Jackiem, aby zastąpić Potwora i debiutanta Tysona Smoothie z ławki.

W międzyczasie Hodgson wrócił również po kontuzji łydki przez siedzibę Raiders przeciwko Canterbury, którego ostatnie dochodzenie Canberra zostało odrzucone w sprawie przedterminowego zwolnienia angielskiego weterana.

Magiczne chwile: Brimson pokazuje rekinom czyste szpilki

Przyszłość Hodgsona została poddana analizie, odkąd zrezygnował z kapitana, zanim miesiąc wcześniej został kontuzjowany w passie czterech gier przegranych.

Half-back Bulldogs Kyle Flanagan również zapłacił cenę za swój słaby bieg, a Brandon Wickham jest teraz partnerem Jake’a Avrilo w dwóch połowach.

Adam Reynolds wrócił po kontuzji kciuka, aby poprowadzić zespół Rapito przeciwko Cronoli, który w poniedziałek podniósł swoją ostatnią trzyletnią ofertę dołączenia do nich w przyszłym roku.

Każdy gracz wniesie magię do Magic Round

Benji Marshall zajmuje piąte miejsce, a Cody Walker zostaje z tyłu, a Latrell Mitchell pozostaje zawieszony.

Rekiny powitały również Andrew Fifitę z powrotem podczas ich pierwszego występu w NRL sezonu po tym, jak były trener John Morris zdyskwalifikował go, a Josh Dugan został również szeroko przywrócony, aby zastąpić Jesse Ramien (złamany oczodół).

READ  Wszyscy czarni powracają po porażce Argentyny w Rugby Championship | Mistrzostwa Rugby

Trener West Tigers, Michael Maguire, potrząśnie swoim zespołem przeciwko Newcastle, przenosząc Adama Doiheya z piątego na piąte miejsce i współpracę Musy Mbaye z Lukiem Brooksem w przerwie.

Hooker Jacob Liddell również wraca w tym tygodniu i zaczyna przed Jake’iem Simpkinem, który został z powrotem wrzucony na przedłużoną ławkę tygrysa.

Jeśli chodzi o Roosters Lachlan Lam, wrócił po kontuzji kolana swojego partnera, Sama Walkera, przeciwko North Queensland po przebiciu płuc przez Drew Hutchisona i złamaniu żebra.

Walker walczył w ostatnich minutach zeszłotygodniowej porażki z Parramattą z powodu problemu z kostką, ale został wybrany, aby zastąpić go przeciwko Cowboys.

Tak samo zrobił Victor Radley, który jeszcze nie przeszedł protokołów wstrząsu mózgu, aby go zastąpić, a uczeń Joseph Swally został ponownie przemianowany w rezerwie.

Eels wyznaczyli czterech graczy NSW Cup w swoim 21-osobowym składzie, aby zmierzyć się z Warriors, w tym synem Brada Arthura, Jake’em, który zadebiutował w połowie, podczas poruszania się po najnowszych ograniczeniach NRL dotyczących COVID-19 dotyczących wejścia do Brisbane.