NRL 2021: Manly Sea Eagles kontra Canterbury Bulldogs Runda 24

The Bulldogs wywołali wielką panikę w drużynie Sea Eagles, która przegrała w niedzielę 36-18, a kontrowersyjna próba przyznana Tomowi Trbojeviciu okazała się kluczowa.

Trylogia z drugiej połowy rozsadziła mecz na Redcliffe po tym, jak jego drużyna straciła przewagę w pierwszej połowie, ale to był pierwszy raz, kiedy zdenerwował graczy Canterbury.

Bulldogs ciężko walczyli o prowadzenie 12-10 w pierwszej połowie, ale w drugim klipie doznali zastraszenia, otrzymując cztery serie z rzędu i 25 najdalszych ataków z rzędu w ich czerwoną strefę – w tym potencjalny faul, który byłby faulem Bulldoga. kara.

Posiadanie Manleya zakończyło się pierwszą popołudniową próbą Trbojevicia, pomimo doskonałej obrony Jacka Hetheringtona, a obrońca Sea Eagles spędził piłkę, rzucając piłkę na ziemię, chociaż wydawało się, że stracił przy tym posiadanie.

Wkrótce potem gol z rzutu karnego, przyznany po tym, jak sędzia Joe Stimson pociągnął za włosy Martina Taobao, dał sześciopunktową różnicę i pozostawił Stimsona w raporcie.

Następnie Trbojevic zakończył wszystkie szanse na niespodziankę, gdy pobiegł na sprytne podanie Josha Schustera, aby strzelić gola w 66. minucie, a następnie strzelił hat-tricka w 73. minucie.

Imponujący debiutant Jackson Tobin ponownie ukradł próbę z następnego startu, a Manley pozwolił na dobicie tuż przed przechwyceniem przez Daley’a w pełnym wymiarze czasu, Sherry Evans dała Jasonowi Saabowi próbę, która obniżyła końcowy wynik do 36-18.

Bunker potwierdza próbę Turbo pomimo niesamowitego wysiłku Hetherington

Wynik popycha Manleya przed Węgorzami i Kogutami i oznacza, że ​​muszą tylko pokonać North Queensland w rundzie 25, aby zapewnić sobie miejsce w pierwszej czwartej.

Wyglądało na to, że na początku wszystko idzie po swojemu, gdy Saab dośrodkował dopiero w ósmej minucie z powodu nakładania się przepisów.

READ  NRL 2023 Preseason Challenge Runda 2 Czego się nauczyliśmy Najciekawsze mecze Kontuzje Kluczowe wnioski

Niezależnie od tego, czy było to samozadowolenie, patrząc na to, co ma nadejść, czy tylko jeden z tych dni, Sea Eagles zbombardowały wiele okazji do ofensywy, w tym coś, co mogło być drugim prezentem dla próby Saaba, w której skrzydłowy przekroczył linię 24. Celne.

Kolejny faul skrzydłowego po zaledwie jednym secie dał psom ofensywne uderzenie dośrodkowaniem Dooreya z seta gry, otrzymując wewnętrzną piłkę, aby przebić się przez środek obrony Manleya i wyprowadzić swój zespół na prowadzenie 6-4.

Od następnego seta, czysta przerwa od Brandona Wickhama sprawiła, że ​​Dougs wrócił do ataku, a Jayden O’Conpure dostał zabłąkane podanie, aby dostać się do linii i zrobić 12-4.

Daley Sherry Evans zebrał swoją drugą drużynę i wyszedł w kosmos, aby wysłać Haumole Olakau’atu, podczas gdy Manley wszedł do fałd po dwóch.

muszę kochać scrum

W zestawie następującym po pierwszej próbie Trbojevicia, Josh Aloway został ukarany i wyrzucony z grzechu, podczas gdy posiadał atak butem w ingerencji, ale psy nie były w stanie wykorzystać przewagi jednoosobowej, zanim Manley odsunął się po powrocie do 13 na 13.

Poważnym ciosem w bok Trenta Barretta wioślarz Matt Dory został zwolniony z powodu podejrzenia uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego. Jeśli zostanie potwierdzony, przegapi początek 2022 roku. Hetherington został również umieszczony w raporcie z powodu poważnych zakłóceń.

Konferencja prasowa: Sea Eagles v Bulldogs - runda 24, 2021

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.