NRL 2021: Knights against Sea Eagles Round 12, Newcastle-Manley

Napastnik Rycerzy, Tyson Frizell, czeka z niepokojem na dwóch frontach po tym, jak został wystawiony na raport i limpuje w niedzielnym wygranym 18-10 meczu z Manleyem.

Ponieważ jest prawie pewien, że zostanie nazwany po niebieskiej stronie w niedzielny wieczór, Frizzell będzie musiał poczekać, aż panel przeglądu meczu przyjrzy się incydentowi w poniedziałek, zanim sprawy staną się trochę jaśniejsze.

Jeśli Frizzell zostanie oskarżony o ingerencję w Martina Taobao w drugiej połowie, będzie musiał być co najmniej w drugiej lidze, aby zdyskwalifikować go z meczu otwarcia Origin w środę tygodnia.

29-latek czeka podwójnie nerwowe oczekiwanie po utykaniu przez cztery minuty w pełnym wymiarze godzin z widoczną kontuzją kostki, która może wymagać skanowania.

David Clemire również był bez grzechu i umieścił raport w ostatnich sekundach, ale dyscyplina w grze była znacznie większym problemem dla orłów morskich, z dwoma Sin Boxes i pięcioma raportami w meczu.

Piąte miejsce Tivita Vona stanie w obliczu napiętego aktu oskarżenia po tym, jak dwukrotnie znajdzie się w raporcie za wysoki strzał i łamacz, podczas gdy Sean Kebe również został zgłoszony z powodu niebezpiecznej ingerencji, Laclan Crocker za zrywaka, a Tobao za wysoki wślizg. .

Keppie i Taupau spędzili 10 minut poza boiskiem, aby zmierzyć się z wyzwaniami.

Obie drużyny przegrały pięć na osiem przed meczem, a Manley Josh Schuster i Kurt Mann z Newcastle zostali wykluczeni z powodu drobnych kontuzji, co spowodowało, że Vona została włączona do drużyny gospodarzy Manleya i zmusiła Connora Watsona do przejścia z grupy do Knights Half. .

Opis: Rycerze przeciwko orłom morskim

Zwycięstwo Newcastle opiera się na wytrwałości i utracie kilku wielkich nazwisk; Ich trzej słabi obrońcy mieli znacznie lepszy wysiłek, ponieważ Tex Hui był bardzo bezpieczny w obronie, Starford był właśnie jednym z jego najlepszych meczów na skrzydłowym, a młody Phoenix Crossland zaliczył dobry mecz w połowie.

READ  Premier League: Najlepsza trójka wygrywa wszystko, aby zintensyfikować wyścig o tytuł po rzutach karnych

Ben, trzeci brat Terpojevicha, nie spełnił swojego pierwszego marzenia po tym, jak siedział na ławce przez zaledwie 90 sekund, ponieważ Des Hasler nie był w stanie wprowadzić go do zawodów.

Następnie w ostatniej drugiej grze oddał wysoki strzał Davida Klemmera i został trafiony prosto z boiska. Klemmer zostaje umieszczony w raporcie i wysłany do Sin Box.

Aż do ostatniej próby pierwszej połowy Rycerze byli lepszym zespołem wszędzie, z wyjątkiem tabeli wyników.

Przechwycili 58 procent piłki w pierwszej połowie, wywarli dużą presję na passę Sea Eagles i spędzili większość czasu na połowie przeciwnika, ale popełnili wiele błędów w ataku, aby zniweczyć ich dobry uczynek.

Rycerze maksymalnie wykorzystują dodatkowego człowieka

Manley strzelił dwa gole przeciwko dośrodkowaniu Brada Parkera, zanim zauważalny szybki Jason Saab pokonał sprint 80 metrów po tym, jak po raz drugi złapał przegrywającą piłkę.

Vona miał szczęście, że nie został zaniedbany w 30. minucie po poważnym wyzwaniu na To’a, gdy podskakiwał, by zdobyć piłkę, ale zdecydował się na ten wślizg i uderzenie w przerywacz w dalszej części połowy tego samego gracza.

Pomiędzy tymi incydentami Sean Kebby został zaniedbany z powodu późnego wysokiego wślizgu na Phoenix Crossland po tym, jak kopnął, pozwalając Justowi dośrodkować na 12-osobową passę w prawym rogu.

Stały się dwiema próbami przeciwko zmniejszonemu składowi pod koniec pierwszej połowy, kiedy posłał sprytne płaskie podanie od Conora Watsona do Sauaso Sue, aby objąć prowadzenie 12-10 w pierwszej połowie.

Muszkieterowie nadal mieli najlepszą pozycję na boisku w drugiej połowie, ale nie byli w stanie tego zrobić.

READ  NA ŻYWO: Igrzyska Wspólnoty Narodów, akcja dnia 7 z Birmingham

Gdy minęły minuty bez kropek, a napięcie wzrosło. Taobao został zaniedbany grzechem w 59. minucie, ale Manleyowi udało się przejść przez te 10 minut bez uszkodzeń.

Daniel Saifiti zamyka zwycięstwo w Newcastle

Al Forsan przegrał z międzynarodowym lotniskiem Hamad w ciągu ostatnich dziesięciu minut, zmuszając Watsona do powrotu do obrońcy, a następnie FitzGibbon na międzynarodowe lotnisko Hamad trzy minuty później.

Sea Eagles zbiegali z ławki w drugiej połowie, ponieważ zderzyła się głowa Zacha Sadlera i możliwość złamania twarzy zaraz po pierwszej połowie.

Mecz zaczął się późno z Manleyem, który zrobił kilka przerw i przerw, ale rycerze utrzymali dwa punkty, dopóki Daniel Safety, pierwotny obrońca, nie uderzył pod słupki, by odnieść zwycięstwo niecałe dwie minuty przed końcem. mecz.

Konferencja prasowa: Rycerze kontra Orły Morskie - Runda 12, 2021

Zarejestruj darmowe konto NRL, aby uzyskać dostęp do tego filmu i innych ekskluzywnych treści.