Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Cotygodniowa odprawa piłkarska Grahama Annesleya Wysoka eliminacja uderzeń Gracze muszą samodzielnie regulować nurkowanie

Według szefa NRL Grahama Annesleya gracze NRL, zwłaszcza środowi zawodnicy Origin, powinni szanować ducha gry i wziąć na siebie, aby nie angażować się w żadną grę z próbą nałożenia kar.

Ponieważ NRL już wskazuje, że najnowsze rozprawienie się z niebezpiecznymi kontaktami nie zostanie odłożone na bok dla Origin, Annesley wykorzystał swoje cotygodniowe podsumowanie piłkarskie, aby zapewnić statystyki pokazujące, że wiadomość faktycznie dociera do graczy, a także nakazuje graczom postępować właściwie. Rzecz nie gra o rzuty karne.

„To jeden z prawdziwych sportów”, powiedział Annesley, z zawoalowaną krytyką sportów takich jak piłka nożna, gdzie gracze udają kontuzję w poszukiwaniu karnych.

„Istnieją inne sporty, w których można postawić znak zapytania o to, jak uczciwi są niektórzy uczestnicy, jeśli chodzi o grę w uczciwy i trudny sposób.

„Ale nie sądzę, żeby o to tradycyjnie chodziło w naszej grze. Mam nadzieję, że tego nie zobaczymy”.

Annesley poparł apel lidera Maroons, Daly Sherry Evans, aby dżentelmen zgodził się początkowo nie kłaść, ale miał również nadzieję, że cały konkurs NRL będzie czuł się w ten sam sposób.


Cotygodniowa odprawa piłkarska Grahama Annesleya – runda 13

„Zdecydowanie poparłbym to i powiedziałbym, że 99% wszystkich graczy i tak zajmuje tę pozycję” – powiedział.

„Rozpoczęcie leżenia przed tego typu interwencją jest śliskie.

„To trudna kwestia. Komitet ds. Przeglądu Meczu ma możliwość oskarżania graczy o to, co uznaliby za niewłaściwe zachowanie, które jest sprzeczne z prawdziwym duchem gry”.

Dodał, że to gracze powinni być tymi, którzy go prowadzą, ponieważ sędziom w grze bardzo trudno jest stwierdzić, czy zawodnik nie został poważnie ranny.

„W najbardziej fizycznej wersji naszej grywalnej gry, State of Origin, w której chodzi o wytrzymałość, wytrzymałość i nie pokazywanie przeciwnikowi, że zostałeś ranny w jakikolwiek sposób, ponieważ nie chcesz dać mu żadnej przewagi, wiedząc że cię obrazili lub że mogą chcieć cię zaatakować, biegnąc w twoim kierunku, ponieważ możesz zostać ranny.

„W takim środowisku udawanie kontuzji przez graczy jest prawie sprzeczne z intuicją i lubię myśleć, że wpływa to również na NFL.

„Gracze muszą zdać sobie sprawę, czy tak się stanie, chociaż mogą uzyskać z tego krótkoterminową przewagę, może to działać przeciwko nim tak samo, jeśli inni gracze zdecydują „wszyscy zaczniemy to robić”, ponieważ są w pewnym momencie też zostanie jej pozbawiony”.

Prawy obrońca Wests Tigers, Dane Lowry, był krytykowany za swoje umiejętności w grach w ten weekend, ponieważ zażądał rzutu karnego, zanim Bossum zagrał krótko, a następnie podskoczył na nogi po otrzymaniu rzutu karnego. Jego kapitan James Tamo bronił debiutanta w poniedziałek.


Zakaz dojenia: Cherry-Evans apeluje o aprobatę mężczyzny

„Nie ma wątpliwości, że Dean by to poczuł i to by bolało” – powiedział Tammo.

„Jeśli twoja głowa zostanie uderzona, zawsze będzie boleć. To są wielcy faceci, z którymi się bawimy. Nie ma czegoś takiego jak stukanie w głowę, ponieważ przeszkadzasz tej sile.

“Chciał wstać, ponieważ nie chciał lecieć na międzynarodowe lotnisko Hamad. Jeśli takie rzeczy wymagają kary, musimy dostosować się do przepisów.

“Myślę, że to są drużyny i zawodnicy, którzy pasują do zasad. Wiem na pewno, że niektórzy gracze tracą piłkę podczas wślizgu, ale składają ją z powrotem, ale nie widzisz połączenia.

„Jeśli zamierzasz przejść przez ramiona i zamiatać uszy, to jest wynik.


Każda próba rundy 13

„Naprawdę może być w tym przesada [with milking] Ale biorąc pod uwagę badania nad wstrząśnieniami mózgu, musisz traktować to wszystko poważnie.

„Sędziowie i mecz wykonują świetną robotę z kontuzjami mózgu i tego typu rzeczami, więc jako zawodnicy musimy w to wierzyć”.

Annesley przedstawiła pewne statystyki pokazujące, że w ciągu czterech tygodni od rozpoczęcia kampanii, gracze dostosowali się i wykonują mniej ataków, które prowadzą do obelg lub opłat komisji oceniających mecze.

Patrząc na czysto wysokie wtargnięcia w rundach 10, 11, 12 i podzielonej rundzie w rundzie 13, zgłoszone incydenty wzrosły z 9-19 do 12 i z powrotem do dziewięciu, a pojemniki na grzechy skoczyły z pięciu do 12 razy do pięciu, przy czym tylko dwa cztery gry podczas rundy 13.

W 10. rundzie były trzy pożegnania i żadne od tego czasu, podczas gdy liczba graczy zatrudnionych przez Komitet ds. Przeglądu Meczów w zakresie High Friction wzrosła z 10 do 18, po czym spadła do ośmiu, przy czym tylko pięciu na cztery mecze w ciągu weekendu.

Annesley podkreśliła, że ​​nie było pobłażliwości w interpretacji ze strony osób odpowiedzialnych, z silnym połączeniem nadal mocno w skrzynkach grzechu; Był to raczej znak, że gracze się przystosowali.

„Widzimy znacznie mniej tego rodzaju interwencji z bezpośrednim, silnym kontaktem” – powiedział.


Dlaczego nienawidzisz drugiego kraju?

„Wciąż widzimy kontakt głowy i szyi, ale kontakt jest mniej niebezpieczny; gracze dostosowują swoje podejście.

„Jest więcej incydentów, w których sędziowie mogą ukarać drobny kontakt, a gracze nie są zgłaszani, co powoduje, że niektóre z poważniejszych incydentów są przenoszone ze skrzynek grzechów i przekaźników do kar i zgłaszane.

„Nie dzieje się tak dlatego, że stewardzi się wycofali i to jest natychmiastowy wniosek, do którego ludzie przeskakują… Jeśli przejdziesz przez mecze, które widzieliśmy w weekend, każdy bezpośredni kontakt z policją nadal prowadzi do skrzyni grzechów”.

READ  Jak oglądać, bezpłatny dostęp do transmisji strumieniowej, Akal Hussain Wikiate