Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NRL 2021: Ben Aiken, Brisbane Broncos wyznacza byłego Maroon Five-óstego na szefa futbolu

Były zwycięzca Premier League, Ben Aiken, został mianowany na czele drużyny piłkarskiej Broncos na pięć lat w ramach radykalnych zmian w klubie po drugim z rzędu słabym sezonie.

Zastąpi on szefa rekrutacji Petera Nolana, któremu Brisbane powiedział w zeszłym tygodniu, że jego usługi nie będą już potrzebne. Aiken grał u boku obecnego trenera Kevina Waltersa w obu połowach, gdy Brisbane wygrał wielki finał w 2000 roku.

Eiken, który grał dwa testy dla kangurów i 17 razy w Queensland, zmieścił się 55 razy w Brisbane podczas swojej 150-meczowej kariery w NFL w latach 1995-2004, która obejmowała również czary na Gold Coast i północnym Sydney, zanim kontuzja kolana spowodowała jego grę. wczesny koniec.

Od dziesięciu lat jest gospodarzem Fox Sports NRL 360 i opuści tę rolę, aby skupić się na pracy Broncos.

Broncos jeszcze oficjalnie nie ogłosił swojej nominacji.

Walters wskazał po porażce 46:0 z South Sydney w zeszły czwartek, że klub musi dokonać poważnych zmian na boisku i poza nim, aby uniknąć drugiej z rzędu drewnianej łyżki.

Czołowi napastnicy Tevita Bangai Jr i Matt Lodge zostali poinformowani, że mogą odejść, mimo że mają kontrakt po tym sezonie.


Bangai nie jest ostatnią ofiarą restrukturyzacji Waltersa

Legenda Broncos, Darren Locker, menedżer klubu, powiedział, że Eiken pomoże klubowi przywrócić jego reputację jako potęgi NRL.

„Wie, jak działa gra i zna struktury, i myślę, co działa w NRL”, powiedział Inside the NRL na NRL.com.

“Znam go bardzo dobrze. Jest solidną osobą, jest uczciwy. Wiesz, ma świetną koncepcję gry, więc myślę, że byłby świetnym dodatkiem. “

Aiken udzielił w zeszłym roku wywiadu dla dyrektora generalnego, który udał się do Dave’a Donahue, który według Walkera był „kandydatem do wyróżnienia”.

„Jednym z wyzwań, z jakim zmierzył się klub w ciągu ostatnich sześciu do dziewięciu miesięcy, było to, że Dave nie mógł przyjść do nas, kiedy go chcieliśmy i potrzebowaliśmy, więc jest tutaj teraz i dobrze się przyjrzał struktury wydziału piłki nożnej. Widzisz, w trakcie naszej rozmowy wprowadzane są zmiany.

Lockyer dodał, że odbudowa Brisbane jest tego warta w krótkim okresie.

“Oczywiście, jeśli spojrzysz na krótką metę, chcemy osiągnąć lepsze wyniki i lepsze wysiłki wszystkich graczy. Wiesz, oczywiście zaufanie jest dużą częścią tego.

„Słuchaj, myślę, że w tym roku chodzi o patrzenie w przyszłość i znajdowanie tych graczy, którzy naszym zdaniem są częścią długoterminowej przyszłości klubu i wkładamy w nich nasze zasoby i czas.

„Więc będzie pewien ruch na liście odtwarzania. Zdarza się to z każdym trenerem, który przychodzi do klubu. Mają różne opinie i różne pomysły dotyczące składu. Dlatego potrzeba czasu, aby się rozwinąć i dotrzeć do miejsca, w którym chce być obecny trener. , ale oczywiście jeśli to On może to zrobić wcześnie, wiesz, raczej to jest idealne, ale nie zawsze tak działa w NRL”


Wstawaj: 15. runda momentów, które musisz obejrzeć

Walters obronił swój styl coachingu po przejściu Raport Newscorp Co sugeruje, że gracze byli zdenerwowani jego metodami, a zwłaszcza jego komunikacją z nimi.

„To ciężki trening w NFL, zwłaszcza tutaj, w Broncos”, powiedział. „Nie ma rewolucji”.

„Połączenie jest dla mnie wielkim atutem jako osoby i jako trenera w lidze rugby. To duży atut. To grupa ludzi – zawodników, sztabów, deweloperów [Donaghy] …musimy dzielić się całym klubem. Od Wielkiego Finału 2015 ten klub posunął się do przodu.

READ  Były prezydent UE Tusk wraca do polskiej polityki i atakuje rząd