NPC: Rene Ranger świętuje setną grę inspirującą Northland do udaremnienia zwycięstwa Waikato

Wiek to tylko numer sześć dla Test All Black Rene Ranger, który świętował swój setny mecz z Northland, inspirując ich do niespodziewanego zwycięstwa nad Waikato, 38-28 w piątek.

35-latek, który zadebiutował na niebiesko w Cambridge w 2006 roku, był wszechobecny na stadionie Semenov w Whangarei, gdy gospodarze zadziwili liderów Premier League pięcioma próbami zdobycia czterech zwycięstw.

Niezwykle popularny Ranger otrzymał specjalną prezentację od swojego związku rugby jako 25. kapitan Northland i został uhonorowany przez kolegów z drużyny żywym Hakką po pełnym wymiarze godzin.

Renee Ranger świętuje z Blake'iem Hohayą po tym, jak numer jeden zdobył 12 prób Northland przeciwko Waikato.

Fiona Goodall / Getty Images

Renee Ranger świętuje z Blake’iem Hohayą po tym, jak numer jeden zdobył 12 prób Northland przeciwko Waikato.

Tylko najsilniejsi fani Northland mogli ich wesprzeć w pokonaniu Waikato, po fatalnym początku z czterema porażkami i stratą 181 punktów, ostatnią porażkę z Manawatu w zeszły weekend.

Ale jechali z energią Rangera do pracy pomimo kołysania i prowadzili 24-7 w pierwszej połowie, że nigdy się nie poddali pomimo pewnych późnych wahań.

Nawet hat-trick prawego skrzydłowego Waikato, Liama ​​Combes-Fabinga, czołowego gracza NPC z sześcioma bramkami, nie mógł naprawić gospodarzy.

Blake Hohaia strzelił świetną próbę dla Northland.

Trzecia próba Coombes-Flying, po świetnej pracy Fletchera Smitha, dała Waikato nadzieję na 31-28 na siedem minut przed końcem.

Ale Northland wrócił do ofensywy i nie wydał tego polecenia w wielką noc Komandosa. Po tym, jak prostytutka Jordan Olsen pokonał krótki dystans, sprinter Sam McNamara pobiegł do barażu w 79. minucie i wywołał dzikie świętowanie dla podopiecznych trenera George’a Konyi.

READ  Szybki melonik Black Caps Tim Southee sanki tyłek Virat Kohli w Jonny Bairstow

Po pokonaniu Tasmana, Waikato został zdecydowanie zredukowany do 14 graczy w ostatnich 10 minutach po tym, jak rezerwowy D’Angelo Lyola otrzymał żółtą kartkę od sędziego Mike’a Frasera za podniesienie go.

Pomocnik Sam Knock był jednym z najlepszych graczy Northland przeciwko Waikato.

Ranger przygotował pierwszą połowę, aby wypróbować wersję Kara Pryor z lalką i przebić się przez dużą lukę. Northland zdobył kilka klejnotów, ponieważ ich poziom umiejętności był wyższy niż Waikato, i nic lepszego niż ruch grupowy, w którym strzelił obrońca Sam Knock, niż złamał Bessie Lilwa.

Blake Hohaya, który zajął ósme miejsce, uderzył zabójczego ciosu sześć minut po drugiej połowie, wspaniałym solowym wysiłkiem, który pozwolił im osiągnąć wynik 31-14. Nock i Lock Josh Goodhue byli innymi, którzy wyróżniali się w wielkim wysiłku zespołowym.

Skrzydłowy Waikato, Mitch Jacobson, siał spustoszenie po upadku, podczas gdy Combs-Vaping i jego kolega Mossie Daway stanowili ciągłe zagrożenie dla ataku, ale goście nie byli wystarczająco dokładni, by odeprzeć ubranych na niebiesko mężczyzn.

Szybki przegląd

Północ 38 (John McLay Toure, Kara Pryor, Sam Nock, Blake Hohaya, Sam McNamara próbuje; Dan Hawkins 5 con, długopis) Waikato 28 (Liam Coombes-Flying 3, próbuje Mitcha Jacobsona; con Fletcher Smith 4. HT: 7-7

Punkty MVP za rzeczy: 3 Renee Ringer, 2 Mitch Jacobson, 1 Sam Knock