Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy trener ataku przyznaje się do uderzenia i rozrzucenia koszuli

Jedną z największych zalet Jasona Ryana, według jego kolegów z drużyny, jest jego uczciwość, a dwa dni po rozpoczęciu nowej pracy nie można było obejść kwestii niedawnego występu napastników All Blacks.

„Pakiet All-Blacks skurczył się, już tak było, a także koszula” – powiedział.

To był odświeżająco szczery werdykt, który Ryan wydał we wtorek w Wellington podczas swojego pierwszego występu w mediach jako trener ataku All Blacks po zastąpieniu zwolnionego Johna Plumtree.

Ryan, który od sześciu lat ma imponujący rekord jako trener atakujący Crusaders, pracując pod wodzą swojego dobrego przyjaciela Scotta Robertsona, również ujawnił swoje zaskoczenie, gdy niedawno zadzwonił do niego trener All Blacks Ian Foster.

Ryan był w tym czasie na Fidżi jako asystent trenera swojej drużyny narodowej i odpoczywał przy lokalnym piwie po sesji treningowej, kiedy Foster go wezwał.

„To był trochę szok, ale to był naprawdę wyjątkowy i wyjątkowy okres dla mojej rodziny, ale tak dobrze mi się dostało tę pracę, że teraz muszę to zrobić” – powiedział dziennikarzom Ryan.

I to, w połączeniu z uszczerbkiem na reputacji, jakiego doznali All Blacks w zeszłym roku i ich niedawną porażką z Irlandią, ma zasadnicze znaczenie.

Ryan, który dołączy do sztabu szkoleniowego ogłoszonego w niedzielę wraz ze zwolnieniem trenera i kibica Plumtree, Brada Mowara, ma pracę do wykonania przed wyjazdem All Blacks do RPA na dwa testy przeciwko mistrzom świata, którzy sprawdzą ich umiejętności. grupa jak mało. inni.

Czytaj więcej: Plumetre i Mooar zostali wygnani po zmianie treningu pierścieniowego All Blacks

Powiedział, że „nie ma ukrywania się” przed „nierównymi wynikami” napastników, zanim zasugerował swoją przeciętną pracę, i otwarcie mówił o spotkaniach, które do tej pory miał ze swoimi oskarżeniami.

READ  Kobiety Black Stick tracą prowadzenie 2:0, by zremisować z Australią w meczu otwarcia

Niczego nie ukrywaliśmy. Byliśmy naprawdę szczerzy i musimy być. Musimy iść naprzód”.

Zapytany, co w szczególności powinno się zmienić, Ryan powiedział: „Cóż, musimy powstrzymać strajki, to na pewno, więc musimy się trochę popracować nad tym i naszym obszarem kontaktowym”.

Ryan, który wymyślił jedną z najlepszych metod obrony mrugnięcia w Super Rugby, powinien mieć dobre kwalifikacje do prowadzenia tej poprawy po obejrzeniu, jak All Blacks stracili dwie takie próby przeciwko Irlandczykom w trzecim teście.

Zapytany, czy przed testami ze Springboksami w dniach 7-14 sierpnia (NZT) musiał wepchnąć za dużo informacji, powiedział: „Nie próbowałem wkuwać za dużo, było wręcz przeciwnie, trochę rzeczy zabrałem i dał im dwie rzeczy. [to work on]. Na tym się skupiłem.

„Oczywiście wykonaliśmy dużo pracy przy pogłębianiu i zrobiliśmy trochę w obszarze kontaktu. Po prostu sprawiliśmy, że naprawdę zrozumieli, co próbują osiągnąć i w co naprawdę starają się wierzyć, było Świetnie.”

Cody Taylor, po lewej, i Sam Kane zajmują się nimi podczas obozu All Blacks w Wellington przed podróżą do Południowej Afryki.

„Szczerze nie mogę się doczekać. Nie ma lepszego środowiska, kraju lub drużyny, aby sprawdzić się jako trener atakujący, ale szczerze mówiąc, chodzi o chłopców – chodzi o All Blacks i gdzie jest ta drużyna i gdzie jest grupa napastników . Musimy bardzo szybko się uczyć.”

Zapytany, dlaczego zdecydował się opuścić Crusaders dla All Blacks w czasie intensywnej presji i kontroli w drużynie narodowej, Ryan odpowiedział: „Odpowiem na to naprawdę jasno. To okazja do trenowania mojego kraju i zawsze jest marzyłem, aby zostać trenerem napastników All Blacks.Nie mogę się doczekać, aby wejść w tę sprawę.

Trener ofensywny nowego All Blacks powiedział, że miał „dobry moment” z Robertsonem, który wykorzystał okazję przed sezonem 2017, zanim zdobyli razem sześć tytułów mistrzowskich.

READ  Sytuacja w Galle załamała się, co postawiło pod znakiem zapytania drugi dzień testu Australii ze Sri Lanką

„Jestem lojalną osobą, odbyliśmy dobrą rozmowę i wypiliśmy dobrą kawę. Życzył mi wszystkiego najlepszego i to był dobry moment”.

Zapytany, czy to ironiczne, że dołączył do głównego trenera Fostera, kiedy pierwotnie był na „bilecie” Robertsona na All Blacks w 2019 roku, Ryan powiedział: „Jestem na bilecie All Black”.

Ryan zaprzeczył, że była to trudna rozmowa z Robertsonem, który został zawieszony ze stanowiska trzy lata temu pomimo bezprecedensowego sukcesu na poziomie Super Rugby.

„Tak jak powiedziałem, jestem lojalną osobą, więc na początku tak było. Bardzo mi zależy – wiele dla mnie zrobił – ale tak jak powiedziałem, był naprawdę pomocny i to wszystko, czego chciałem”.

I po ostatecznej odpowiedzi na temat jego „wielkiego” szacunku dla Boków, wszedł Ryan, taśma klejąca potrzebna do przeciwdziałania nowości buta All Black, wyraźnie widocznej nad jego prawą piętą. Człowiek z nową misją.