Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy mod zmienia Dead Space w pierwszoosobowy horror

Nowy mod zmienia Dead Space w pierwszoosobowy horror

oryginalny martwa przestrzeń Może nie wyglądać tak elegancko Nowa edycja ukazała się na początku tego roku, ale dzięki nowemu modowi stworzonemu przez fanów możesz grać w oryginalną grę w widoku pierwszoosobowym. To nie tylko wygląda przerażająco, ale także wygląda naprawdę dobrze.

Po raz pierwszy wydany w 2008 roku, oryginalna wersja martwa przestrzeń Opracowany przez Visceral Games i wydany przez EA na Xbox 360, PS3 i PC. Jest to trzecioosobowa gra typu survival horror, która wydaje się mocno inspirowana Resident Evil 4 I filmy science fiction, np horyzont zdarzeń. Oba oryginalne martwa przestrzeń (i efektowna edycja 2023) opiera się na możliwości zobaczenia pleców i ciała głównego bohatera, Isaaca Clarke’a, czyli miejsca, w którym znajduje się twoje zdrowie i inne elementy HUD. A kamera tylna pozwala zobaczyć więcej tego, co cię otacza, pomagając chronić cię przed zasadzkami czyhającymi za rogami.

Co z tego, że gracz pozbył się tego wszystkiego i zmienił grę w FPS, czyli upiorną pierwszą osobę? Czy strach będzie bardziej przerażający? Czy zarządzanie zdrowiem będzie prawie niemożliwe? Czy doświadczenie będzie ogólnie trudniejsze? Cóż, nie musisz się już zastanawiać.

Ekspert inżynierii wstecznej / EA

First Person Mod to prosty, ale świetnie wyglądający tytuł martwa przestrzeń Stworzony przez Ministerstwo Obrony Gry z inżynierią wsteczną Robi to dokładnie tak, jak sugeruje: włącza się martwa przestrzeń W doświadczeniu pierwszej osoby. Mod jest już wydany i dostępny do pobrania za pośrednictwem modów Nexusaale pamiętaj, że zostało to opracowane dla oryginału martwa przestrzeńnie przeróbka.

Według twórcy moda stworzenie „rdzenia” moda zajęło tylko około pięciu dni. Jednak modyfikowanie i dostrajanie moda tak, aby działał tak, jak jest, i faktyczne sprawienie, by gra była grywalna w pierwszej osobie, zajęło „kilka miesięcy” i wymagało dużo pracy. Pierwotnie plan nie polegał na stworzeniu modu z perspektywy pierwszej osoby, ale na eksperymentowaniu, aby zobaczyć, jaki rodzaj modu kamery można zaimplementować w horrorze. Kotaku Dotarłem do moddera, aby dowiedzieć się, o co chodzi z tym drugim aparatem.

READ  Garena Free Fire Redeem Codes na 8 czerwca 2023 r.: Już dziś możesz wygrać rzadkie pakiety

„To szybko przerodziło się w typowy projekt pierwszoosobowy” — wyjaśnił Reverse Engineering Gamer.

„Trzeba przyznać, że podczas tworzenia tego moda było kilka frustrujących momentów, ale ogólnie świetnie się bawiłem tworząc ten projekt. Mam nadzieję, że granie/używanie tego moda sprawia wam tyle radości, ile mi sprawiało jego tworzenie.”

Podczas gdy twórca moda sugeruje, abyś „cieszył się” jego stworzeniem, myślę, że większość ludzi byłaby zbyt przerażona, aby się nim cieszyć, ponieważ desperacko wpychają sobie apteczki w twarze, nie będąc w stanie stwierdzić, czy mają umrzeć, czy nie, gdy są ścigani przez niewidzialną grupę nieumarłych złoczyńców. Słucham!