Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowe procesory AMD Ryzen 7000 właśnie otrzymały ogromną zniżkę

W nieoczekiwanym zwrocie akcji AMD Najnowsze i najlepsze procesory Jest teraz w sprzedaży, a oszczędności są ogromne w przypadku niektórych modeli.

cała czwórka Procesor Ryzen 7000 zmniejszona, co czyni go bardzo konkurencyjnym w stosunku do chipów Intel Raptor Lake.

Newegg

pierwszy do Najlepsze oferty na czarny piątek Zaczęliśmy już pojawiać się u kilku amerykańskich sprzedawców detalicznych, ale musimy przyznać, że nie spodziewaliśmy się tak szybko obniżek cen procesorów Ryzen 7000. Nie wydaje się, aby była to oficjalna zniżka od AMD, ale wielu sprzedawców już obniżyło ceny, m.in i . Zobaczmy, jakie polecenie można pobrać.

Newegg był jednym z pierwszych sprzedawców detalicznych w USA, którzy obniżyli ceny procesorów Ryzen 7000, a rabaty są znaczne. Jeśli kupujesz produkty z wyższej półki, możesz teraz wybrać produkt premium Ryzena 9 7950X tylko (spadek z 699 USD). Ryzen 9 7900X jest teraz tańszy o 100 dolarów w dół z 549 USD.

Gracze zdecydowanie powinni sprawdzić Ryzen 7 7700X, z ośmioma rdzeniami i zegarem 4,5 GHz, i to tylko na razie. , w dół z 399 USD. Wreszcie mamy sześciordzeniowy Ryzen 5 7600X ze średniej półki, który kiedyś kosztował 3299 USD, ale teraz spadł do .

Ceny na Amazon są mniej więcej takie same, więc możesz kupić Ryzen 9 7950X za 1 USD 7900X dla Ryzen 7 7700X dla I wreszcie Ryzen 5 7600X dla . Best Buy jeszcze nie obniżył ceny, ale to wszystko Jeśli nie kupujesz najnowszego sprzętu.

Najnowsze chipy są często przecenione, a w przypadku flagowego Ryzena 9 7950X z 16 rdzeniami, 32 wątkami, aż 80 MB pamięci podręcznej i taktowaniem do 5,7 GHz, obniżka ceny jest ogromna — oszczędzasz 125 USD, jeśli teraz robisz zakupy.

Jacob Roach / Trendy cyfrowe

Te rabaty mogą pomóc AMD wyprzedzić Intela, chociaż procesory Intel Raptor Lake również są obniżone. , choć niezbyt szeroko. Jeśli szukasz niedrogiej, zorientowanej na wartość kompilacji, tym razem AMD może być dobrym rozwiązaniem.

READ  Battlefield 6 może zawierać trudne warunki pogodowe i więcej pojazdów

Ogólnie rzecz biorąc, AMD wydaje się dążyć do poprawy stosunku wydajności do dolara, a nie tylko naciskać na surowe liczby dotyczące wydajności, tak jak czasami mają to miejsce w przypadku Intela i Nvidii. Następny AMD Radeon RX 7900 XTX jest wyceniony na bardziej rozsądnym poziomie od nvidii RTX4080, a to z pewnością może pomóc Team Red w zdobyciu udziału w rynku w segmencie GPU. Zobaczmy, czy zniżki na procesory AMD pomogą mu konkurować również z Intelem.

On żyjeOstatnia aktualizacja: 21 listopada 2022 o 9:22

Blog na żywo został zakończony.

Zalecenia redaktorów