Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa natywna aplikacja pogodowa na iOS 15 ma ukryte funkcje białych kropek

Oryginalna aplikacja pogodowa Apple ma funkcję, o której możesz nie wiedzieć. Spójrz na 10-dniową prognozę pogody w aplikacji, a możesz zauważyć białą kropkę w zakresie przewidywanych temperatur na dany dzień. Czy wiesz co to znaczy? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce. Ten punkt wskazuje, gdzie bieżący odczyt będzie mieścił się w oczekiwanym zakresie temperatur.

Co oznacza biała kropka w natywnej aplikacji pogodowej na iOS 15?

Na przykład, jeśli dzisiejsza prognoza pokazuje najwyższy poziom 36 stopni i widzisz białą kropkę pod koniec zakresu, to wiesz, że temperatura w tym momencie jest zbliżona do szczytów dnia. To świetny sposób, aby użytkownicy mogli zdecydować, czy przez resztę dnia powinni spodziewać się cieplejszych czy niższych temperatur. Ten sam punkt można zobaczyć na skali wskaźnika UV i czasach zachodu słońca.

Kiedy widzisz białą kropkę na mierniku UV, pokazuje ona dokładnie wskaźnik UV w tym momencie. Możesz więc użyć rzeczywistej liczby na ekranie lub rzucić okiem na białą kropkę, aby zdecydować, czy powinieneś nosić krem ​​​​przeciwsłoneczny w tym konkretnym momencie w tym konkretnym dniu. Jeśli chodzi o czas zachodu słońca, punkt bieli pełni dwie funkcje. Wskazuje pozycję słońca w porównaniu do horyzontu, a także podaje szacowany czas zachodu słońca.

W systemie iOS 15 natywna aplikacja Pogoda dodała 10-dniową prognozę pogody i pasek, dzięki którym można łatwo zobaczyć, jak będzie wyglądał obraz pogody w Twojej okolicy przez następne półtora tygodnia, w tym trendy i warunki pogodowe. Aktualizacja iOS 15 dodała również informacje graficzne i widżety dotyczące jakości powietrza, temperatury, wskaźnika UV, zachodu i wschodu słońca, wiatru, deszczu, wilgotności, widoczności i ciśnienia.

Animowane tapety to jedna z najlepszych nowych funkcji iOS 15 natywnej aplikacji pogodowej na iPhone’a i iPada

A dzięki aktualizacji możesz zobaczyć pełnoekranowe mapy pogodowe, które pokazują temperaturę, opady i jakość powietrza w okolicy. aby wyświetlić te mapy. Otwórz aplikację pogodową na iOS i przewiń w dół do małej mapy temperatury. Stuknij w nią i stuknij ikonę opakowania papierowego, aby zobaczyć trzy pełnoekranowe opcje dotyczące temperatury, opadów i jakości powietrza.

READ  Kup Sony WF-1000XM4 za 198 USD

Animowane tapety będą odzwierciedlać aktualne warunki pogodowe w Twoim mieście i są dostępne dla iPhone’ów z chipem A12 Bionic i nowszych. Oznacza to, że zobaczysz animowaną tapetę, dotykając natywnej aplikacji pogodowej na iPhonie XS, iPhonie XS Max i iPhonie XR lub nowszym. Użytkownicy mogą również zarejestrować się, aby otrzymywać powiadomienia o deszczu, śniegu lub gradzie w ciągu najbliższej godziny.

Pod koniec marca 2020 r. Jabłko Kupił aplikację pogodową Dark Sky. Ta ostatnia uważa się za lokalną aplikację pogodową o dobrej reputacji dzięki dostarczaniu wysoce zlokalizowanych prognoz pogody, które są opracowywane na podstawie wielu źródeł, w tym tych pochodzących z crowdsourcingu. Jego reputacja pozwoliła Dark Sky wygenerować ponad milion użytkowników Androida. Po 1 lipca 2020 r. Dark Sky zrezygnowało ze wsparcia dla użytkowników Androida, co oznacza, że ​​wszyscy ci subskrybenci będą musieli znaleźć nową dokładną aplikację pogodową.
Osoby, które zasubskrybują wersję aplikacji na Androida, otrzymają zwrot pieniędzy w oparciu o zakończenie usługi w dniu 1 lipca 2020 r. W App Store, Apple oferuje aktualną darmową aplikację obsługiwaną przez Dark Sky. Zachowaj ostrożność w sklepie Google Play, gdzie dostępna jest aplikacja o nazwie Dark Sky Weather Forecast. Ale jak radzimy, dobrze jest sprawdzić sekcję komentarzy przed zainstalowaniem aplikacji od nieznanego dewelopera.

Pierwszy komentarz do tej aplikacji mówi, że nie jest to aplikacja Dark Sky, o której myślałeś, że może być i nie pokazuje „prawdziwych” temperatur. Kolejna recenzja z dużą czerwoną flagą: „To naprawdę nie działało. Nie ładowało się, często nie pozwalało na wyszukiwanie innych witryn i pokazywało szalenie niedokładne temperatury. Usunąłem… westchnienie”.