Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowa Kia EV9 to siedmiomiejscowy elektryczny SUV o zasięgu 537 mil

Reflektory i reflektory również odgrywają ważną rolę w projektowaniu, ponieważ są ustawione pionowo i zamontowane bezpośrednio w rogach nadwozia, aby EV9 wydawał się jak najszerszy.

Habib dał kilka wskazówek na temat tego, w jaki sposób Kia będzie wyglądać, aby wprowadzić na rynek duże przyszłościowe produkty o podobnych charakterystycznych cechach, zachowując jednocześnie popularność: „Chcemy podejmować ryzyko i to jest oczywiście nasze główne wyzwanie, projektowanie rzeczy, które muszą sprzedać się w milionach egzemplarzy. miliony samochodów.” jednostek.

„Chcemy, aby nasze produkty wydawały się, nawet dla nas podczas całego procesu, początkowo trochę nieznane, trochę niewygodne. W miarę jak je przechodzimy, myślimy, że czujemy się coraz bardziej komfortowo, bardziej wzbogacająco lub inspirująco niż te produkty i chcemy, aby ta podróż była naszym Tym, co czują również nasi klienci.

Ale Kia równie chętnie podkreśla przełomowy projekt wnętrza EV9, który otwiera nowe możliwości dla marki, oferując bogactwo najnowocześniejszych technologii, szereg zrównoważonych, luksusowych materiałów i unikalne rozwiązania w zakresie opakowań w hołdzie dla faktu, że samochód zaczął ewoluować. „Więcej niż pojazd do przewożenia ludzi z punktu A do punktu B” — twierdzi Kia.

Zwieńczenie tablicy przyrządów o nowym wyglądzie stanowi powiększony panel cyfrowy składający się z trzech ekranów do użytku przez kierowcę i pasażera (wraz z najbardziej wszechstronną gamą funkcji wspierających łączność), a po jego bokach para cyfrowych wyświetlaczy lusterek wstecznych, które będą opcjonalnie dostępne w Wielkiej Brytanii.

READ  Elon Musk mówi, że sfinalizował na Twitterze umowę o wartości 44 miliardów dolarów