Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Noel Gallagher został nazwany „podłym” przez organizację charytatywną dla osób o specjalnych potrzebach

„Powinien zwiesić głowę ze wstydu”: Noel Gallagher opisany jako „podły” przez organizację charytatywną na rzecz osób niepełnosprawnych po „szyderstwie z użytkowników wózków inwalidzkich w Glastonbury”

  • Podobno 55-letni Noel dotarł do kalekiego tarasu widokowego w Glastonbury i żartował, że nie pozwala uczestnikom na poruszanie się na wózku inwalidzkim.
  • Organizacja charytatywna Scope powiedziała MailOnline: „Przypadkowe znęcanie się i poniżanie osób niepełnosprawnych w tym wywiadzie jest złem.
  • „Dostępne platformy nie są przeznaczone dla gwiazd rocka i ich supergwiazdowych przyjaciół. Platformy te istnieją po to, aby osoby niepełnosprawne mogły cieszyć się muzyką na żywo.”

Noel Gallagher został sklasyfikowany jako godny pogardy przez organizację charytatywną Scope po tym, jak podobno wygłaszał komentarze dyskredytujące osoby niepełnosprawne.

Piosenkarz, lat 55, rozmawiał o swoim czasie w Glastonbury, kiedy ujawnił, że widział zestaw Jamiego T na planie Johna Peela ze zepsutej platformy widokowej.

Noel ujawnił, że przekazał przepustkę do wszystkich obszarów, aby uzyskać dostęp do siebie i Rity Ory po tym, jak ochroniarz próbował go zatrzymać, mówiąc: „Widzisz tego kolegę z przepustki?

„Powinien zwiesić głowę w hańbie”: Noel Gallagher opisany jako „podły” przez organizację charytatywną Scope po „szyderstwie z użytkowników wózków inwalidzkich w Glastonbury”

Jak wspomniałem kobietaNoel zażartował, że „Mógł” wytoczyć kogoś z wózka inwalidzkiego i posadzić na nim syna, aby był z przodu.

Mówi się również, że powiedział sarkastycznie, że „dotyka ludzi na czołach i każe im 'wstać… możesz chodzić’”.

„Muszę powiedzieć, że te kalekie koty mają świetny widok na wszystko” – dodał Noel.

READ  Katie Price ponownie uciekła z więzienia po złamaniu zakazu zbliżania się

W odpowiedzi na komentarze Warren Kirwan, dyrektor ds. mediów organizacji charytatywnej Scope, powiedział MailOnline: „Okazjonalne nadużycia i poniżanie osób niepełnosprawnych w tym wywiadzie jest godne pożałowania”.

Na scenie: 55-letni piosenkarz rozmawiał o swoim czasie w Glastonbury, kiedy ujawnił, że widział Jamiego T na planie Johna Peela ze zepsutej platformy widokowej (na zdjęciu podczas występu na festiwalu)

Na scenie: 55-letni piosenkarz rozmawiał o swoim czasie w Glastonbury, kiedy ujawnił, że widział Jamiego T na planie Johna Peela ze zepsutej platformy widokowej (na zdjęciu podczas występu na festiwalu)

Kontynuował: „Noel Gallagher i Matt Morgan powinni wiedzieć lepiej i się wstydzić. Nie ma usprawiedliwienia dla tego rodzaju języka.

Ponadto dostępne platformy nie są przeznaczone dla wymagających gwiazd rocka i ich przyjaciół. Platformy te istnieją po to, aby osoby niepełnosprawne mogły cieszyć się muzyką na żywo – bez nich wiele z naszych festiwali byłoby po prostu niedostępnych.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielami Noel w celu uzyskania komentarza.

Noel śpiewał w Glastonbury u boku swojego zespołu High Flying Birds i ujawnił, że cieszy go to wydarzenie, ponieważ nie ma „wspólnego zaangażowania”, które występował na wielu festiwalach w swojej karierze.

Noel rozmawiał z Dermotem O’Leary w jego programie BBC Radio 2, zanim po raz czwarty przeprowadził się do Glastonbury Theatre, i zapytał piosenkarza, dlaczego wciąż wraca na coroczne wydarzenie.

„To jedyny festiwal na świecie”, powiedział, „w dosłownym tego słowa znaczeniu, zrobiłem to wszystko, wszystkie są wielkimi imprezami w terenie, sponsorowanymi przez firmy technologiczne. To jedyny, na którym odbywa się festiwal sztuki.

Możesz obejrzeć film, obejrzeć komika, możesz iść do kręgu dziewiarskiego. Mówię ci, zrobiłem je wszystkie i niektóre z nich mają swoje zalety, ale to jest rzecz, która wyróżnia się na całym świecie. To niesamowite i to jedna z najwspanialszych rzeczy w tym kraju.

Dodał: „Przychodzę tu częściej niż tu gram, grałem tu pięć razy, ale przychodzę co roku, wpływa to na twoje wrażenia, gdy przychodzisz na spotkanie, ponieważ nie dostajesz ulotek próbujących sprzedać ubezpieczenie. .

„Wpadasz tutaj na miejscowych, wiesz, wpadasz na miejscowych tutaj, faceta w marynarskiej czapce i kobietę trzymającą zdjęcie zwierzaka, który zmarł 30 lat temu i mówiący: „Och, to mój denerwujący mały chłopiec, zmarł tym razem w zeszłym roku”, a ty mówisz: „A ty jesteś jak” Cóż, czy wiesz, gdzie jest namiot Johna Bella?”

Chociaż był to czwarty koncert Noela w Glastonbury, to po raz pierwszy wystąpił na scenie ze swoim zespołem Noel Gallagher’s High Flying.

Występ: Noel śpiewał w Glastonbury u boku swojego zespołu High Flying Birds i ujawnił, że podoba mu się to wydarzenie, ponieważ nie ma „wspólnej więzi”.

WYSTĘP: Noel śpiewał w Glastonbury u boku swojego zespołu High Flying Birds i ujawnił, że podoba mu się to wydarzenie, ponieważ nie ma „wspólnej więzi”

Reklamy