Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

No Time to Die: aktor o Jamesie Bondzie, Daniel Craig, mówi, że „niezwykle ulżyło mu”, że może pokazać w kinach nowy film o 007 | Ents & Arts News

Premiera Bonda po pandemii wygląda nieco inaczej, autorstwa reportera sztuki i rozrywki Jasona Mansaray

Sprawy wyglądały trochę inaczej na największej po pandemicznej premierze w Londynie.

Nie było mediów – znacznie mniej zakwaterowanych załóg było oddzielonych ścisłą polityką 1,5 metra między sobą a aktorami, z którymi przeprowadzono wywiad, a wszyscy poza kamerą nosili czarne maski pasujące do czarnego ubioru.

Zamiast zwykłych łowców autografów i fanów głodujących czekania za gwiezdnymi ekranami, pracownicy NHS i siły zbrojne zostali zaproszeni na czerwony dywan, obejrzeli film i spotkali się z obsadą.

Przemawiając przed premierą producentka franczyzowa Barbara Broccoli podkreśliła, że ​​są to bohaterowie, a nie tylko James Bond.

Dzień był pełen cudownego słońca, które nagle ustąpiło szaremu niebu, gdy chmury rozpętały deszcz, zmuszając media i załogę do ucieczki w poszukiwaniu schronienia i osłony sprzętu elektrycznego.

Jednak gwiazdy filmu, w tym Rami Malek, Lashana Lynch i Naomi Harris, stawiły czoła brytyjskiej pogodzie na premierze.

Daniel Craig, udowadniając, że może nie mieć rozdwojonych relacji z prasą, tak jak myśleliśmy, słodko powiedział nam, żebyśmy „pozostali suchi”.

Poza gwiazdorską mocą głównej obsady, nie brakowało emocji związanych z rekwizytami, takimi jak samochody, motocykle i gigantyczny srebrny agent 007, siedzący w widocznym miejscu przy wejściu do Royal Albert Hall.

Na gigantycznych ekranach pokazywano fragmenty najnowszego filmu, na których na głośnikach grał piosenki Bonda Sama Smitha i Adele oraz najnowsze gwiazdy popu, które wyszły na prowadzenie – Billie Eilish.

Znani goście, w tym Stormzy i Jason Momoa, byli wśród tych, którzy zmierzali na czerwony dywan, i będą jednymi z pierwszych, którzy zobaczą ten film o Bondzie – prawdopodobnie najbardziej oczekiwany ze wszystkich dzięki opóźnieniom w premierze, ostatniej wyprawie Craiga i tajemnicy otaczającej film; Nie ma wyczynu w świecie, w którym wycieki tekstów i zwiastuny oznaczają, że zwykle wiemy, czego się spodziewać na długo przed wejściem na duży ekran.

READ  Pomnik Cordona po tym, jak mężczyzna został ciężko ranny na wyspie Ashi - Echo Island

Być może ta noc była bardzo brytyjskim pożegnaniem, z pogodą odmawiającą gry w piłkę, ale z prawdziwym poczuciem okazji i oczywiście królewską pieczęcią aprobaty, była również odpowiednio urocza dla Bonda, który wciągnął agenta 007 w XXI wiek, redefiniując sposób, w jaki widzimy franczyza.