Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niewydany procesor Intel Core i9-12900K wchodzi do sprzedaży wcześnie

Intel nawet oficjalnie nie ogłosił swojego nowego procesora Core i9-12900K, ale został już sprzedany przez detalistę. Oczekuje się, że niewydany procesor będzie flagowym produktem nowej linii procesorów Alder Lake firmy Intel, zapewniając możliwość przywrócenia Korona wydajności AMD.

a plakat redditazauważony wcześniej Punkt technicznyMogłem kupić procesory Core i9-12900K w opakowaniach detalicznych od nienazwanego sprzedawcy za 610 USD za procesor. Podobne zamieszanie miało miejsce na początku tego roku, kiedy detaliści zaczęli sprzedawać procesory Intel Rocket Lake na około miesiąc przed ich wprowadzeniem na rynek.

Plakat Reddit opublikował kilka zdjęć niewydanego procesora Core i9-12900K w opakowaniu detalicznym, które pasują do przecieków z z góry w tym miesiącu. Pudełko zawiera dekorację chipową, ale nie oddziela ona częstotliwości procesora ani nawet liczby rdzeni. Ponieważ płyty główne Z690 nie są jeszcze dostępne, procesor bez nich jest bezużyteczny, więc plakat Reddit nie może opublikować testów porównawczych ani żadnych informacji o Core i9-12900K.

Nadal czekamy, aż Intel oficjalnie wypuści swój flagowy procesor i które płyty główne będą go obsługiwać. Ilość płyt głównych Asus Z690 Wyciekły dzisiaj wcześniej, ale bez specyfikacji i list funkcji.

Plotka głosi, że Intel wypuści pod koniec tego miesiąca procesory stacjonarne Alder Lake z flagowym Core i9-12900K. Pojawi się Olcha nad jeziorem Najnowsza architektura hybrydowa Intela: połączenie rdzeni x86 pod względem wydajności i efektywności. Alder Lake obejmie również obsługę DDR5, PCIe Gen 5, Thunderbolt 4 i Wi-Fi 6E.

READ  Składany iPhone stał się rzeczywistością dzięki rocznemu projektowi DIY