Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niespodzianka PlayStation Plus Freebie jest już dostępna do pobrania

Abonenci PlayStation Plus na PS4 i PS5 odkrywają bezpłatny miesiąc bonusowy w grudniu. Już za niecałe dwa tygodnie darmowe gry na grudzień – które nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione, ale wyciekł – zostanie opublikowane. Wcześniej abonenci PS Plus otrzymują nowy i nieoczekiwany prezent do pobrania, w tym gratis Liga Rakietowa, która jest grą darmową, ale ma zawartość kosmetyczną, którą można kupić. Ta nowa gratisowa nie zawiera tej zawartości, co oznacza, że ​​nie można jej kupić. Jest to zawartość kosmetyczna, ale nie można jej kupić. Zamiast tego jest wyłącznie dla subskrybentów PlayStation Plus. Dokładniej, wraz z rozpoczęciem nowego piątego sezonu Liga Rakietowa Pakiet PlayStation Plus jest już dostępny do pobrania dla wszystkich subskrybentów PS Plus na PS4 i PS5.

Jak w poniższym poście Reddit, zestaw zawiera następujące cztery elementy: Spoof Star DL Wheels, Ninja Star BL Boost, Seeing Stars BL Topper i Starscape Jr. Plakat BL.

W momencie publikacji nie jest jasne, czy istnieje limit czasu na to pobranie, czy innymi słowy, czy należy je pobrać w określonym czasie. Jeśli tak, prawdopodobnie będzie to koniec sezonu 5.

Pakiet był już dostępny do pobrania od kilku dni, ale abonenci PS Plus nie wiedzieli o nim, ponieważ PlayStation i Psyonix wykonały fatalną robotę, promując darmowe pobieranie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z PlayStation — w tym nie tylko najnowszych PlayStation Plus, ale także PlayStation Now i wszystkiego na PS4 i PS5 — kliknij Tutaj Ewentualnie sprawdź odpowiednie i aktualne linki wymienione bezpośrednio poniżej:

Jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz lub, alternatywnie, napisz do mnie na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Aby porozmawiać o wszystkich grach. Czy wiesz o tej promocji bonusowej PlayStation Plus?

READ  WhatsApp na iOS testuje nowy interfejs do połączeń głosowych o nazwie E2E