Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niektórzy użytkownicy Apple Watch Solo Loop narzekają na rozrywanie i łamanie

Z “Apple Watch Series 7Oczekuje się, że premiera nastąpi w nadchodzących tygodniach, właściciele zegarków obecnej generacji korzystający z pętli Apple Solo Loop zgłaszają problemy z akcesorium z płynnego silikonu.

Niewielu użytkowników zgłasza mniej niż pożądane wyniki w odpowiedzi na Redditor Zamówienie Informacje zwrotne na temat Solo Loop firmy Apple, nowej bransoletki 2020 wykonanej ze specjalistycznego, rozciągliwego materiału silikonowego, który można bezpiecznie przypiąć Zegarek Apple Na nadgarstku bez tradycyjnego zapięcia

Podczas gdy większość zauważa, że ​​taśma nie „rozciąga się” z upływem czasu, niektórzy zgłaszają pęknięcia, „przecięcia” i rozdarcia w dodatku 50 USD.

“Kochałem [S]Uczucie [L]Och, bo to był naprawdę najwygodniejszy zespół i to był mój dzień. Niestety pojawiła się mała łza, która ostatecznie pękła po około 10 miesiącach.” użytkownik powiedział „GPT96”. „Wymieniłbym go, ale jest bardzo drogi, a standardowa opaska sportowa, choć nie jest wygodna, spełnia swoje zadanie”.

Jak wspomniano wcześniej 9to5Macktóry zauważył wątek w poniedziałek, Poznaj brazylijski twórca YouTube marzec będzie A Podobny przypadek Jego pętla solo została podzielona na dwie części.

Komentatorzy w wątku Reddit twierdzą, że odnieśli pewien sukces w przejęciu uszkodzonej opaski na wymianę w Apple, ale inni po prostu zaakceptowali stratę i przenieśli się do innego zespołu.

Niektórzy użytkownicy skarżyli się na problemy z rozciągliwością w przypadku plecionki Solo Loop, alternatywnej konstrukcji, która łączy rozciągliwe nici z recyklingu z nitkami silikonowymi.

Raporty przychodzą jak Apple jest oczekiwany Zwiększone wymiary Apple Watch po raz pierwszy od trzech lat. Przecieki i plotki w sierpniu wskazywały na 41 mm i Modele zegarków 45 mm, 1mm guzek na istniejących projektach. Chociaż niektórzy oczekują, że obecne paski i paski do zegarków będą kompatybilne z urządzeniem nowej generacji, jest co najmniej jeden wyciek w przeciwnym razie raporty.

READ  Apple zapowiada nową generację słuchawek AirPods i iPhone'a 13 o pojemności 1 TB we wrześniu - Raporty