Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nie ma ładowarki dołączonej do iPhone’a, ale Vivo daje METEORITE od Moon w pudełku!

Vivo X Note Aerospace Edition zawiera prawdziwy meteoryt w pudełku. X Note to smartfon z limitowanej edycji specjalnej.

Vivo sprzedaje telefon z meteorem w pudełku! Lubić jabłko A Samsung chce wyjąć ładowarkę z etui, Vivo oferuje specjalną edycję swojego flagowego smartfona X Note z kawałkiem Meteorite. Nazywa się Vivo X Note Aerospace Edition i jest obecnie dostępny tylko na rynku chińskim. Telefon to zwykły telefon X Note, a cała ta „edycja specjalna” jest ograniczona do opakowania. Przynajmniej ktoś jest obecnie zainteresowany rozpakowaniem!

Telefon zależy od Żywo Note X został zaprezentowany na początku tego miesiąca jako najnowsza flagowa oferta Vivo dla Chin. Oczekuje się, że seria X Note zostanie przemianowana na serię Vivo X80 na rynkach światowych i ma być sprzedawana jako następca Vivo X70, tym samym przejmując iPhone 13. Pozostaje tylko to, czy ta specjalna edycja Vivo X Note Aerospace Edition dociera na rynki poza Chinami.

Vivo X Note Aerospace Edition oszczędza miejsce

Jako część pakietu Special Edition, X Note Aerospace Edition zawiera specjalną nasadkę wahadła, w której znajduje się kawałek meteorytu Achondrite z Księżyca. Ten rzadki metal kosmiczny jest przechowywany w szklanej obudowie i przymocowany do skórzanego paska. Mówi się, że ta specjalna edycja jest specjalną współpracą między Vivo i Chińską Agencją Kosmiczną.

Jeśli chodzi o telefon, na tym froncie nie ma nic szczególnego, chyba że weźmiesz pod uwagę jego specyfikacje, które są większe niż żywotność telefonu, który nie jest składany. X Note oferuje masywny 7-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Quad HD+, częstotliwości odświeżania do 120 Hz i zakrzywionych krawędziach. Ten ekran otrzymuje również skaner linii papilarnych 3D, który widzieliśmy wcześniej w iQOO 9 Pro, i umożliwia skonfigurowanie dwóch skanów linii papilarnych w celu odblokowania urządzeń.

Pod względem wydajności X Note Aerospace Edition wykorzystuje ten sam układ Snapdragon 8 Gen 1, który widzieliśmy w SAMSUNG Galaxy S22 Ultra i iQOO 9 Pro. Towarzyszy temu 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci. Aby przetrwać, wszystko opiera się na baterii o pojemności 5000 mAh, a do pełnego naładowania w 32 minuty można użyć ładowarki 80 W znajdującej się w pudełku. Telefon obsługuje również ładowanie bezprzewodowe 50W.

READ  Transmisja na żywo „Emergency Meeting” ujawnia nowe role, kosmetyki i zakupy w aplikacji

Ma nawet lepsze aparaty, składające się z głównego aparatu 50 MP z OIS, aparatu 8 MP z 5-krotnym zoomem optycznym, innego aparatu 12 MP z 2-krotnym zoomem i szerokiego aparatu 48 MP.