Nick Kyrgios denerwuje obrońcę tytułu Daniila Miedwiediewa i dociera do ćwierćfinału US Open

z Jego zwykła wyrafinowana mieszanka tenisowego geniuszu i australijskiej fałszywkiA Nick Kyrgios Obrońca US Open i Mistrz Świata może nie przeszkadzać. 1 Daniel Miedwiediew.

Chociaż dwie jego rakiety nie przetrwały meczu czwartej rundy i przypadkowego wybuchu, Kyrgios był pełen rozrywki, wygrywając ćwierćfinał z Miedwiediewem 7:6, 3-6, 6:3, 6:2. . Na stadionie Arthura Ashe’a w poniedziałek (czasu nowozelandzkiego).

Kyrgios zwyciężył w pierwszym secie w dogrywce, ale Miedwiediew przejął kontrolę w drugim, a australijski gwiazdor był bliski tego, by emocje przejęły kontrolę nad jego tenisem, przegrywając w drugim secie 3-6.

Nick Kyrgios był pełen rozrywki, gdy pokonał Daniila Miedwiediewa, aby wygrać, docierając do ćwierćfinału.

Mike Staub/Getty Images

W przerwie między seriami drugim i trzecim, Kyrgios, 23. rozstawiony, zamówił krople do oczu, a dodatkowe opóźnienie zrobiło mu wszystko, co najlepsze na świecie, z czasem, by jego frustracje ustąpiły.

Kluczowa przerwa w trzecim secie, dla prowadzącego 3:1 australijskiego showmana, wydawała się zmienić rozmach meczu, a Miedwiediew – który wydawał się mieć niski poziom energii – miał problemy z odzyskaniem go, zwłaszcza raz w Nowym Jorku. Tłum tłum za wielką prezentacją Kyrgios.

Nick Kyrgios wygrał ćwierćfinał, pokonując obrońcę tytułu Daniila Miedwiediewa.

Sarah Steer/Getty Images

Kyrgios następnie strzelił przerwę play-off, aby awansować 2-1 w czwartym secie. Jego mocna gra serwująca wyprowadziła go z kłopotów w następnym meczu, aby wykorzystać przerwę przy 3-1.

Po raz kolejny zachęcił publiczność do wkroczenia, po czym ponownie się wyłamał, by awansować 4-1 i kontynuować swoją dominującą passę do prowadzenia 5-1, a Miedwiediew służył, aby zostać w meczu.

READ  Marco Rudan przed meczem krzyczy do fanów Wellington Phoenix piwo warte 878 dolarów

Miedwiediew utrzymał się po raz ostatni, ale nie było możliwości powstrzymania Kyrgios, gdy serwował w meczu.

Dla Miedwiediewa przegrana z Kyrgios oznacza, że ​​straci swój świat. 1 ranking.

Daniil Miedwiediew wydawał się być lekkim światłem, gdy przegrał z Nickiem Kyrgiosem.

Adam Głód

Kontynuacja złotego wyścigu Kyrgios w deblu mężczyzn podczas Australian Open z partnerem Special Ks Thansi Kokinakis i zrób to Dotarcie do finału singli w Wimbledon vs Novak Djokovic.

Kyrgios i Kokinakis powrócą do gry we wtorek (Nowa Zelandia) w meczu deblowym trzeciej rundy.