Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NetherRealm Studios nadal pracuje nad 3-dniową naprawą awarii gry Injustice 2

NetherRealm Studios wciąż „pracuje” nad naprawą ogromnych problemów, które do tego doprowadziły Niesprawiedliwość 2 rozbić się przez ostatnie trzy dni, Studio powiedziało dzisiaj. Awarie sprawiły, że gra była prawie niemożliwa do grania przez wiele dni, podczas gdy NetherRealm Studios wciąż pracuje nad znajdowaniem i naprawianiem zdarzeń.

Problem dotyczył gry na wszystkich platformach – w tym na konsolach, PC i urządzeniach mobilnych – z tą samą sekwencją wydarzeń. Gracze to zgłosili Niesprawiedliwość 2 Awarie po wyświetleniu logo DC Comics i Warner Bros. i NRS przy załadunku. Gra nie wyświetla żadnego komunikatu o błędzie i po prostu ponownie uruchamia użytkownika na ekranie głównym.

Pierwsze doniesienia zaczęły pojawiać się 2 września, gdy NRS odpowiedział od urzędnika Niesprawiedliwość 2 Konto na Twitterze 3 września, zwracając uwagę, że zespół pracował nad wyśledzeniem podstawowego problemu. To był pierwszy raz, kiedy konto na Twitterze zostało opublikowane od 14 kwietnia 2020 r., kiedy przesłał dalej post z ludzka walka Współtwórca i dyrektor kreatywny NRS Ed Boon.

Deweloperzy Od tego czasu Oczekiwali „przedłużonej przerwy” w grze i mają nadzieję, że w nadchodzących dniach będą mieli więcej informacji.

Jak na razie nie ma poprawki, którą sami gracze mogą wdrożyć. Oznacza to, że gracze prawdopodobnie nie będą mogli grać w grę w jakimkolwiek charakterze, dopóki NRS nie znajdzie rozwiązania i albo rozwiąże problem, albo wyda łatkę, aby zrobić to z mocą wsteczną.

READ  Niejawni testerzy systemu Windows 11 mogą zostać uwięzieni w kanale deweloperskim