Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix wprowadza nowe gry mobilne dla członków tylko w Polsce, Włoszech i Hiszpanii – TechCrunch

Netflix rozszerza swój napęd gier mobilnych, wprowadzając trzy kolejne tytuły gier, które będą dostępne wyłącznie dla członków Netflix na wybranych rynkach europejskich. Firma wprowadza dziś trzy regularne gry dla członków Netflix w Hiszpanii, Włoszech i Polsce: „Shooting Hoops”, „Teeter Up” i „Card Blast”. Netflix niedawno rozpoczął marketing Jego pierwsze gry mobilne tylko dla członków w aplikacji na Androida.

Podobnie nowe tytuły są dostępne w tym samym modelu. Dzięki nowej karcie „Gry” w aplikacji Netflix członkowie zostaną przekierowani do listy gier w sklepie Google Play dla ich regionu. Tutaj pobierzą i zainstalują grę, tak jak każdą inną aplikację. Ale kiedy przychodzi czas na zalogowanie się, potrzebują swoich danych logowania do Netflix, aby rozpocząć grę.

W nowe gry można grać całkowicie za darmo, bez żadnych reklam ani zakupów w aplikacji. Chociaż pierwsze dwa tytuły uruchomione na karcie Gry Netflix są powiązane z popularną serią „Stranger Things”, te nowe gry nie mają nic wspólnego z żadnym filmem lub programem Netflix. Wręcz przeciwnie, są to proste, casualowe gry, które przemawiają do szerokiego grona graczy. Reprezentują zwiększone inwestycje Netflix w uczynienie gier mobilnych częścią szerszej rozrywki, która teraz obejmuje treści przesyłane strumieniowo.

Gry trafią dziś do Polski, gdzie dołączą do dotychczasowych tytułów „Stranger Things”. Tymczasem członkowie Netflix we Włoszech i Hiszpanii uzyskają dostęp zarówno do nowych gier, jak i dwóch istniejących gier „Stranger Things”.

Dodatki rozpoczną się oficjalnie dzisiaj o 8 rano w PT we Włoszech i 17:00 w Hiszpanii. Dopiero wtedy gry będą dostępne w serwisie Netflix.

Firma od niedawna Przemówił Powiedział, że jest na wczesnym etapie, aby zbadać, jak ten model będzie wyglądał, biorąc pod uwagę jego plany rozwoju rynku gier podczas jego przychodów w drugim kwartale.

READ  Jak Elgar pomógł Polsce podczas I wojny światowej?

Przeczytaj Netflix „Postrzegamy gry jako po prostu inny rodzaj treści dla nas, jak rozszerzenie na oryginalne filmy, animacje i nienapisane programy telewizyjne” List partnerski, Początkowo skupi się na darmowych grach przeznaczonych na urządzenia mobilne. „… Ponieważ zajmujemy się oryginalnym programowaniem od prawie dekady, uważamy, że nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasi członkowie cenią gry” – wyjaśnia firma.

Pomoc graficzna: Zrzut ekranu z Teeter Up w Google Play

Pod koniec sierpnia Netflix poprawił te wypowiedzi, zmieniając tytuł dwóch „Stranger Things” stworzonych przez Game Studio z Teksasu. Bonus XP Do zrobienia Zostań ekskluzywnym serwisem Netflix. Jednak w te gry, które wcześniej były dostępne w Sklepie Play, nadal mogą grać ci, którzy już je zainstalowali. Ale nowi gracze mogą teraz znaleźć dwie gry z aplikacji Netflix: „Stranger Things: 1984” i „Stranger Things 3: The Game”.

Ten sam schemat jest kontynuowany w nowych wydaniach.

„Card Blast” jest licencjonowany w USA Gry zbójeckie, „Shooting Hoops” i „Dieter Up” pochodzą od kanadyjskiego dewelopera Mroźny Pop.

Tych programistów nie przypisuje się do aukcji w Sklepie Play, ponieważ gry są wydawane na koncie Google Play firmy Netflix.

TechCrunch potwierdził szczegóły planów wydawniczych Netflix po jednym z nowych tytułów i opublikował raport na temat ekspansji gier mobilnych.

Od dziś członkowie Netflix w Hiszpanii i Włoszech będą mogli grać w pięć gier mobilnych na Androida w ramach naszej obecnej wersji gry ”- powiedział rzecznik Netflix. „Te pięć gier to: „Stranger Things: 1984”, „Stranger Things 3: The Game”, „Card Blast”, „Teeter Up” i „Shooting Hoops”, z których wszystkie są nadal dostępne w Polsce. na początku, ale z przyjemnością przedstawiamy te ekskluzywne gry w ramach członkostwa Netflix — bez reklam i zakupów w aplikacji.

Wcześniej Netflix Wyjaśnione Polska została wybrana jako pierwszy rynek testowy gier mobilnych, ponieważ ma aktywną publiczność gier mobilnych w kraju, co wydawało się odpowiednie dla tych wstępnych informacji zwrotnych.

READ  Hotel Show Dubai potwierdza, że ​​Polska jest partnerem kraju partnerskiego

Dziś firma zauważa, że ​​Włochy i Hiszpania zostały wybrane jako dodatkowe rynki z podobnych powodów i że cały europejski rynek jest jednym z najważniejszych dla Netflix.

Netflix planuje uruchomić grę w innych regionach, w tym w USA, w pewnym momencie w przyszłości, ale nie może powiedzieć, kiedy. Ma na celu ostatecznie wprowadzić swoje gry na iOS.

Kolekcja gier mobilnych jest dostępna w zakładce Gry w aplikacji Netflix na Androida w Polsce we Włoszech. I Hiszpania, począwszy od 8 rano ET / 11:00 PT / 17:00 CET dziś rano.