Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix potwierdza, że ​​zablokuje milionom ludzi możliwość oglądania treści na ich telewizorach

Od jakiegoś czasu krążą pogłoski, że Netflix może wprowadzić blokadę udostępniania haseł w większej liczbie regionów, a ta kontrowersyjna i niepopularna aktualizacja została właśnie potwierdzona. Oznacza to, że miliony użytkowników, którzy obecnie korzystają z otwierania pudełek bez płacenia premii, będą musieli uzyskać dostęp do swoich portfeli.

Aby złagodzić ból, Netflix zaoferuje opcję dodania płatnego udostępniania, która jest tańsza niż uzyskanie pełnego planu, ale nadal byłaby ogromnym ciosem dla ponad 100 milionów użytkowników, którzy obecnie korzystają z rzeczy za darmo.

Potwierdzając tę ​​​​wiadomość, Netflix powiedział: „Spodziewamy się, że później w pierwszym kwartale zaczniemy szerzej udostępniać płatne udostępnianie. Dzisiejsze powszechne udostępnianie kont (ponad 100 milionów gospodarstw domowych) osłabia naszą długoterminową zdolność do inwestowania w Netflix i ulepszania go, a także jak budować nasz biznes”.

Czytaj więcej: Czas porzucić system Windows 10? Nowa aktualizacja od Apple może przekonać Cię do zmiany

Netflix wyraźnie zdaje sobie sprawę, że ta zmiana może nie być popularna i dlatego stara się złagodzić cios, dodając takie funkcje, jak łatwe sposoby przenoszenia profili na nowe konto i możliwość monitorowania urządzeń z kontami.

„Chociaż nasze warunki użytkowania ograniczają korzystanie z Netflix do użytku rodzinnego, rozumiemy, że jest to zmiana dla członków, którzy udostępniają swoje konta w szerszym zakresie” – powiedziała firma zajmująca się transmisją strumieniową.

Dlatego ciężko pracowaliśmy, aby stworzyć dodatkowe nowe funkcje, które poprawią korzystanie z serwisu Netflix, w tym możliwość sprawdzania przez członków, które urządzenia używają ich konta, oraz przenoszenia profilu na nowe konto. wiele krajów będzie miało również możliwość dopłaty, jeśli będą chcieli udostępniać Netflix osobom, z którymi nie mieszkają. Tak jak dzisiaj, wszyscy członkowie będą mogli oglądać w podróży, czy to na telewizorze, czy na urządzeniu mobilnym.

READ  Monety w tym tygodniu: Liderzy rynku wycofują się, gdy Bitcoin walczy o utrzymanie 40 000

Obecnie nie ma informacji o tym, w które regiony dokładnie wpłyną te zmiany, ale domyślamy się, że Netflix chce ograniczyć udostępnianie haseł na całym świecie, więc nie zdziw się, że kiedyś w przyszłości uderzy to w Wielką Brytanię.

Wraz z ogłoszeniem tej aktualizacji udostępniania haseł Netflix potwierdził również, że przełamał ten trend, dodając więcej subskrybentów do swojej usługi.

Oczekiwano, że Netflix będzie nadal obserwował spadek liczby, ale tak się nie stało.

Wydaje się, że dodanie ekskluzywnych filmów, takich jak Glass Onion: A Knives Out Mystery i dokument o Harrym i Meghan, zadziałało z ponad siedmioma milionami ludzi.

Sytuacja mogła być również poprawiona dzięki nowemu planowi z reklamami, który teraz sprawia, że ​​oglądanie treści co miesiąc jest nieco tańsze. Podstawy z reklamami kosztują 4,99 GBP, czyli 2 GBP taniej niż plan Standard Basics.