Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nekrolog: Philip „Phil” Polska – The Portland Press Herald

Filip „Phil” Polska

WESTBROOK – Philip „Phil” Poland, 64 lata, Fairlawn Street zmarł niespodziewanie w domu w poniedziałek 22 sierpnia 2022 r. Urodził się 18 października 1957 r. w Portland jako syn śp. Johna Polanda i Phyllis (Woodies) . ) Polska. Phil ukończył Deering High School w 1976 roku. Pracował dla Vallee’s Steak House, Maine Credit Union League i Sebago Moc, a przed przejściem na emeryturę ukończył 32-letnią karierę w amerykańskiej poczcie jako urzędnik pocztowy.

Rodzina była dla Phila wszystkim. Było to jeszcze bardziej widoczne po przybyciu jego wnuków. Phil, lub „Gramba”, jak stał się znany, uwielbiał spędzać czas na świeżym powietrzu. Polowanie i polowanie ostatecznie zajęło miejsce na kempingu i ognisku z czwórką wnucząt.

Oprócz rodziców zmarł także jego dwaj bracia, Wayne i Peter Boland.

Phil pozostawił swoich dwóch synów, Scotta Bolanda, żonę Atom i syna Quinna z Gorham; Corey Boland, jego żona Ariel i ich dzieci Austin, Under i Denny Jane z Falmouth; brat i żona Ricka Polanda Laura z South Casco, siostra Amy Bates z Portland i szwagierka Doris Poland z Wyndham; Wraz z wieloma ukochanymi siostrzenicami i siostrzeńcami.

Święto życia odbędzie się w sobotę 17 września w godzinach 13-17 pod adresem 503 Falmouth Rd., Windham, ME 04062.

Aby złożyć kondolencje online, odwiedź http://www.dolbyblaissegee.com.

Zamiast kwiatów przekaż darowiznę na

Stowarzyszenie Greater Portland Animal Shelter Association za życzliwą pomoc rodzinie w aktualizacji szczepień i znalezieniu domów dla zwierząt słoni.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.

READ  Polskie miasto podarowało Tomowi Hanksowi Fiata z 1974 roku. Teraz nagrywa to na cele charytatywne