Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

NBC Sports umieściło Dolphins na trzecim miejscu w rankingu z Projektu 2021

Draf do NFL 2021 już dawno minął, ponieważ znajdujemy się teraz pod koniec maja. Ale teraz, gdy kurz zniknął, a niedokończone zbiory wolnych agentów ustanowione dla każdego zespołu, podobnie jak selekcje robocze, teraz rezerwują czas na zbadanie wartości klasowej każdego zespołu w oparciu o wstępne wrażenia i opinie, w tym bezpłatne, nieoszlifowane proxy. Junior.

Dla Miami Dolphins jest to kolejne przypomnienie talentu, jaki ten zespół zdobył w przeciągu 2021 roku. Miami ma wiele powodów do podniecenia ich klasą debiutantów, a Thor Nystrom z NBC Sports EDGE wydaje się się z tym zgadzać. Uplasował ogólną gimnazjum Dolphins na trzecim miejscu w piłce nożnej.

Oto, co Nystrom powiedział o swoim szkicu selekcji delfinów:

Dolphins opuścił weekend NFL Draft z czterema natychmiastowymi startującymi, a piąty wkrótce miał być w drodze w TE Hunter Long. Z Penei Sewell grałbym trochę inaczej. Ale spędziłem również ostatnie dwa miesiące nad draftem, argumentując, że nie możesz zacząć oceniać Tua, dopóki nie pozwolisz mu być całkowicie zdrowym i nie stworzysz grupy odbierających szybkich odbiorników, które mogą się uwolnić w środkowej strefie (przynajmniej). Waddle to wspaniały pierwszy krok w tym kierunku. Zatrzymanie Phillipsa w Miami to świetna historia. Gdyby problemy tego dzieciaka z wstrząsem mózgu były w jego przeszłości, byłby gwiazdą. ” – Thor Nystrom, NBC Sports Edge

I liczba delfinów od niepopularnych początkujących klientów:

„MTSU iOL Robert Jones, dwuletni pisarz college’u w RT, przechodzi na następny poziom. Były koszykarz, Jones zaczął grać w piłkę nożną dopiero w gimnazjum w liceum. Uzyskałem wynik R6 na go, ponieważ grał na odnawialnej pozycji, chociaż z powodu jego braku doświadczenia i ma ponadprzeciętną ramę i sportową postawę. W tygodniach po drafcie do NFL Miami zdobyło również punkty, gdy Nowy Orlean oddał DB Trill Williamsa, jednego z najlepszych UDFA w klasie – przybyły delfiny i tym samym przyniosły mu legalny projekt rozwojowy. Byczy poziom startowy w rogu lub bezpieczeństwo, ale wymaga postawy i dopracowania. ” – Thor Nystrom, NBC Sports Edge

Ilu nowicjuszy już domaga się dużych ról w składzie Dolphins, nie zostało jeszcze ustalone, gdy pojawią się pady. Ale na powierzchni może być czterech debiutantów ze skoku, a Long nie czuje się daleko w tyle w przejęciu roli TE2. To ekscytujący rozwój dla zespołu, który oferuje dużo młodości i zalety od góry do dołu. Ale to tylko połowa sukcesu. Miami Rookie i Year Two powinni sprostać tej okazji, aby sezon być elektrykami na najwyższym poziomie.

READ  Rysunek pola Everest i bariery