Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nawiedzony czekoladnik” zostanie wydany, gdy „Osobiście zadowolony”

Eric „ConcernedApe” Barron powiedział, że nie wyda niedawno ogłoszonego ogłoszenia nawiedzonej czekolady Dopóki nie będzie dobre i gotowe w „każdym aspekcie”.

Barone to dobrze znany solowy programista Dolina Stardu, symulacja farmy / życia w kontekście pseudonimów typu Pełnia księżyca. w ostatnich dniach Post na blogu (30 października) Barron powiedział: „Najważniejsze jest to, że nie zamierzam odpoczywać ani wydawać tej gry, dopóki nie będę osobiście usatysfakcjonowany, że jest tak zabawna i wciągająca pod każdym względem. , nigdy go nie wypuszczę, ale nie martw się, mam stuprocentową wiarę, że uda mi się to osiągnąć.

„Jak dotąd wszystko jest na dobrej drodze, mam w głowie całą wizję gry i to tylko kwestia 'wyostrzania’, co robię na co dzień!” On jest skończony.

W tym samym poście, zatytułowanym „Walka, zbroja, ogłuszenie, mój styl”, Barron wyjaśnił, jak po raz kolejny będzie trzymał swoje karty blisko klatki piersiowej. „Wolałbym zostawić graczom wiele rzeczy do odkrycia” – powiedział. „Myślę, że w ten sposób jest fajniej. Chcę zaskoczyć i zachwycić ludzi. Ale jeśli już wiedzą wszystko w grze, wymaga to pewnego elementu końcowego doświadczenia.”

nawiedzonej czekolady Jest rozwijany od nieco ponad roku. Według Barrona na pewno pojawi się na PC, a inne platformy również będą na jego radarze. Tytuł jest podobny do Dolina Stardu W tym sensie jest to „kolejna gra miejska”, w której przenosisz się do nowego miasta i doświadczasz nowego stylu życia”, ale skupi się na większej liczbie elementów RPG akcji, z naciskiem na sklep z czekoladą.

Nawiedzona czekolada. Źródło: ConcernedApe

Będzie to samoopublikowany tytuł, samodzielny programista, a inni prawdopodobnie przyjdą, aby pomóc w portach konsoli i lokalizacji. Możesz się uczyć Wszystko, co obecnie wiemy o grze, jest tutaj.

W innych wiadomościach a Deweloper Amazon Game Studios to potwierdził nowy Świat Klient nie ufa mu tak naprawdę.

READ  Samsung wyłącza aparat Galaxy Z Fold 3, jeśli odblokujesz jego bootloader