Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Naprawiono błąd w Apex Legends, który blokował nagrody na wysokim poziomie

Deweloperzy Respawn twierdzą, że błąd Apex Legends uniemożliwia graczom wysokopoziomowym prawidłowe otrzymywanie nagród Gra FPS Zostało to naprawione. Problem – wprowadzony w obecnym 14 sezonie gry, The Hunt – dotyczył graczy na poziomie 500 lub wyższym, a zespół zapewnił pewien wgląd w to, co zostało rozwiązane podczas rozwiązywania błędu, a także w jaki sposób próbował zapobiec podobnym problemom w gra. gra Battle Royale W przyszłości.

mówi Respawn Gracze, którzy przekroczyli poziom 500 i którzy nie otrzymali poprawnie nagród podczas awansowania, muszą teraz znaleźć utracone nagrody w swoim ekwipunku podczas rozpoczynania gry. Zespół twierdzi, że błąd został spowodowany przez część Limit poziomu Apex Legends Wzrost został wprowadzony w sezonie 14, w którym limit został podniesiony z 500 do 2000 poprzez system podobny do prestiżu, który przywraca graczom nagrody za poziomy od 1 do 500 dodatkowo trzy razy po pierwszym.

Urzędnik, starszy menedżer ds. społeczności, wyjaśnia W poście na subreddit gry. „Podczas aktualizacji naszego limitu poziomów niektóre z tych systemów zaczęły do ​​siebie pasować. W tym przypadku byliśmy w stanie opracować poprawkę, która nie wymaga własnej aktualizacji i może działać przez nasze systemy zaplecza.” Ponadto Calirical zauważa, że ​​wprowadzono więcej kontroli synchronizacji, dzięki którym gra automatycznie wykryje podobną niezgodność i w razie potrzeby przyzna odpowiednie nagrody.

W komentarzach gracz pyta o możliwą poprawkę dla nagród rankingowych z sezonu 13, w którym gracze, którzy spodziewali się zdobyć odznaki za ukończenie roli Apex Predator, stwierdzili, że zamiast tego otrzymali odznakę mistrza. W odpowiedzi programista RobotHavGunz wyjaśnił: „Próbowałem to naprawić [issue] za ostatnie sześć miesięcy. Moja poprawka działa przez 100% czasu w naszym środowisku programistycznym i jak dotąd 0% czasu na żywo”. Mówią, że „odznaki to bardziej złożony system, niż mogłoby się wydawać” i że zespół po prostu nie może przyznawać graczom odznak na żywo gdy wystąpi niezgodność – chociaż żartują, że „przepisanie systemu odznak, abyśmy mogli dokładnie to zrobić, wygląda na to, że może to być najlepsza opcja”.

READ  Ujawniono materiały do ​​ulepszania, talenty i ulepszenia postaci

Tworzenie gier jest wyzwaniem i zawsze orzeźwiające jest słuchanie z pierwszej ręki przykładów niektórych zakulisowych prac w nawet pozornie prostszych systemach, aby przypomnieć, jak złożone są pod powierzchnią. RobotHavGunz zauważa, że ​​zespół często nawet nie komentuje publicznie problemów, nad którymi aktywnie pracuje, ponieważ „przeszliśmy przez to kilka razy, kiedy jesteśmy „pewni”, że je rozwiązaliśmy”. [a problem] Potem okazuje się, że to nie działa [in the live version of the game]. Jeśli jednak wcześniej brakowało ci nagród wyższego poziomu, powinieneś przynajmniej móc je teraz odebrać.

Zajrzyj na naszą stronę Lista poziomów Apex Legends A Lista poziomów broni w Apex Legends Aby uzyskać najlepsze legendy i broń do wykorzystania w sezonie 14, a także nasz przewodnik dla wszystkich Kolekcja Apex Legends Legacy I jak to zdobyć. Gracze transmitowali nową aktualizację, wprowadzając grę do nowej wersji Rekord zliczania graczy Steam – Ale niektórzy mają narzekania Matchmaking dla Apex Legendspodczas gdy inni mają ochotę Szybkość odcinka Apex Legends Zmiany w tym sezonie nie dają im czasu na przygotowania.