Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Naprawiono błąd w Apex Legends, który blokował nagrody na wysokim poziomie

Deweloperzy Respawn twierdzą, że błąd Apex Legends uniemożliwia graczom wysokopoziomowym prawidłowe otrzymywanie nagród Gra FPS Zostało to naprawione. Problem – wprowadzony w obecnym 14 sezonie gry, The Hunt – dotyczył graczy na poziomie 500 lub wyższym, a zespół zapewnił pewien wgląd w to, co zostało rozwiązane podczas rozwiązywania błędu, a także w jaki sposób próbował zapobiec podobnym problemom w gra. gra Battle Royale W przyszłości.

mówi Respawn Gracze, którzy przekroczyli poziom 500 i którzy nie otrzymali poprawnie nagród podczas awansowania, muszą teraz znaleźć utracone nagrody w swoim ekwipunku podczas rozpoczynania gry. Zespół twierdzi, że błąd został spowodowany przez część Limit poziomu Apex Legends Wzrost został wprowadzony w sezonie 14, w którym limit został podniesiony z 500 do 2000 poprzez system podobny do prestiżu, który przywraca graczom nagrody za poziomy od 1 do 500 dodatkowo trzy razy po pierwszym.

Urzędnik, starszy menedżer ds. społeczności, wyjaśnia W poście na subreddit gry. „Podczas aktualizacji naszego limitu poziomów niektóre z tych systemów zaczęły do ​​siebie pasować. W tym przypadku byliśmy w stanie opracować poprawkę, która nie wymaga własnej aktualizacji i może działać przez nasze systemy zaplecza.” Ponadto Calirical zauważa, że ​​wprowadzono więcej kontroli synchronizacji, dzięki którym gra automatycznie wykryje podobną niezgodność i w razie potrzeby przyzna odpowiednie nagrody.

W komentarzach gracz pyta o możliwą poprawkę dla nagród rankingowych z sezonu 13, w którym gracze, którzy spodziewali się zdobyć odznaki za ukończenie roli Apex Predator, stwierdzili, że zamiast tego otrzymali odznakę mistrza. W odpowiedzi programista RobotHavGunz wyjaśnił: „Próbowałem to naprawić [issue] za ostatnie sześć miesięcy. Moja poprawka działa przez 100% czasu w naszym środowisku programistycznym i jak dotąd 0% czasu na żywo”. Mówią, że „odznaki to bardziej złożony system, niż mogłoby się wydawać” i że zespół po prostu nie może przyznawać graczom odznak na żywo gdy wystąpi niezgodność – chociaż żartują, że „przepisanie systemu odznak, abyśmy mogli dokładnie to zrobić, wygląda na to, że może to być najlepsza opcja”.

READ  Gromadzą się dowody na to, że Netflix chce być Netflixem gier

Tworzenie gier jest wyzwaniem i zawsze orzeźwiające jest słuchanie z pierwszej ręki przykładów niektórych zakulisowych prac w nawet pozornie prostszych systemach, aby przypomnieć, jak złożone są pod powierzchnią. RobotHavGunz zauważa, że ​​zespół często nawet nie komentuje publicznie problemów, nad którymi aktywnie pracuje, ponieważ „przeszliśmy przez to kilka razy, kiedy jesteśmy „pewni”, że je rozwiązaliśmy”. [a problem] Potem okazuje się, że to nie działa [in the live version of the game]. Jeśli jednak wcześniej brakowało ci nagród wyższego poziomu, powinieneś przynajmniej móc je teraz odebrać.

Zajrzyj na naszą stronę Lista poziomów Apex Legends A Lista poziomów broni w Apex Legends Aby uzyskać najlepsze legendy i broń do wykorzystania w sezonie 14, a także nasz przewodnik dla wszystkich Kolekcja Apex Legends Legacy I jak to zdobyć. Gracze transmitowali nową aktualizację, wprowadzając grę do nowej wersji Rekord zliczania graczy Steam – Ale niektórzy mają narzekania Matchmaking dla Apex Legendspodczas gdy inni mają ochotę Szybkość odcinka Apex Legends Zmiany w tym sezonie nie dają im czasu na przygotowania.