Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Największe na świecie ciasto Jaffa, ważące 80 kg i szerokie na prawie dwa metry, zostało wykonane przez wielkiego brytyjskiego zwycięzcę Bake Off | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Co otrzymasz, jeśli zmieszasz 160 jajek, 8 kg gorzkiej czekolady i 15 kg pomarańczowej galaretki? Oczywiście największy tort jaffa na świecie.

Ten pyszny smakołyk został przygotowany przez zwycięzcę Great British Bake Off Francisa Quinna wraz z pracownikami McVitie przy użyciu ściśle tajnej receptury firmy.

Olbrzymi tort – i tak, ciastka jaffa – był odpowiednikiem 6557 ciastek jaffa o regularnych rozmiarach i miał 175 cm średnicy.

80kg produkt został przygotowany przez Panią Quinn z okazji 15-lecia brytyjskiego Mam Talent.

obrazek:
Pani Quinn przygotowała 80kg produkt z okazji 15-lecia brytyjskiego Mam Talent

Powiedziała: „To była absolutna przyjemność współpracować z McVitie, aby pobić rekord, który ustanowiłem pięć lat temu, wspaniale było świętować 15. urodziny Wielkiej Brytanii tym słynnym ciastem.

„Mam nadzieję, że publiczność oglądająca na żywo półfinałowy pokaz będzie mogła cieszyć się i świętować tegorocznych zawodników”.

Pani Quinn, która wygrała czwartą serię The Great British Bake Off w 2013 roku, pobiła swój własny Rekord Guinnessa w 2017 roku.

Piekarz współpracował ze specjalistą ds. rozwoju produktu Willem McMathem i zespołem McVitie, aby uporać się z tym procesem, który w piekarni McVitie’s Innovation Bakery w High Wycombe w Buckinghamshire zabrał ponad 11 godzin od początku do końca.

Baker i Frances Quinn (w środku) oraz członkowie brytyjskiej ekipy Got Talent rozdają kawałki Księgi Rekordów Guinnessa za największy tort w Jaffie poza Eventim Apollo w Londynie, aby uczcić główny sponsoring McVitie w 15. rocznicę brytyjskiej rocznicy Got Talent w Londynie.  Data zdjęcia: poniedziałek, 30 maja 2022.
obrazek:
Ciasto Jaffa zostało podane gościom i ekipie meczowej podczas półfinału British Got Talent Live

Czytaj więcej: 289 gramów olbrzymich truskawek ma największą ilość kiedykolwiek zarejestrowaną po prawie roku na lodzie

Ciasto Jaffa zostało podane gościom i ekipie meczowej podczas półfinału brytyjskiego Got Talent na żywo przed Eventim Apollo w Hammersmith w zachodnim Londynie, z 300 stawkami.

David Titman, dyrektor marketingu McVitie, dodał: „Francis zachwycił nas w 2013 roku podczas The Great British Bake Off i od tego czasu nie możemy się doczekać współpracy z nią, aby odtworzyć gigantyczne ciasto Jaffy przy użyciu słynnego, ale tajnego przepisu McVitie”.

READ  Super Bowl: NFL zaprzecza próbie powstrzymania Eminema przed zajęciem kolana | Wiadomości NFL