Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowszy koronawirus: liczba pasażerów Heathrow wraca do poziomu z marca 2020 r.

Najnowszy koronawirus: liczba pasażerów Heathrow wraca do poziomu z marca 2020 r.

Liczba stanów uwzględnionych na liście doradczej podróży w Chicago Napompowane do ponad 30, po dodaniu Kalifornii, Nowego Jorku, Północnej Karoliny i innych. Poradnik wymaga, aby nieszczepieni podróżni z tak zwanej „pomarańczowej listy” uzyskali negatywny wynik testu na Covid-19 na 72 godziny przed przybyciem do Chicago lub poddali się kwarantannie przez 10 dni.

Gubernator Florydy Ron DeSantis ostrzegł, że stanowa Rada Edukacji Mogłoby to blokować pensje dyrektorów szkół, którzy nakładają na uczniów maski. Jak powiedział rzecznik gubernatora, nadzorcy i członkowie rady szkolnej, którzy „celowo sprzeciwią się” zarządzeniu DeSantis zakazującemu stosowania masek, mogą zostać narażeni na kary finansowe. napisał na Twitterze.

Niemiecki rząd powiedział, że będzie: Zakończ bezpłatne testy na koronawirusa dla osób niezaszczepionych tej jesieni, mając nadzieję na zachęcenie większej liczby mieszkańców do przyjęcia szczepionki. Kanclerz Angela Merkel i przywódcy 16 krajów związkowych RFN zgodzili się na wdrożenie decyzji od 11 października na spotkaniu, na którym omawiane są regulacje związane z pandemią i katastrofalną powodzią w lipcu.

Niemcy mają nadzieję na zwiększenie szczepień poprzez zakończenie bezpłatnych testów na Covid-19 © Getty Images

Citigroup to najnowszy bank Wymagaj od pracowników z głównych miast USA, aby przychodzili do biura w celu otrzymania szczepień Przygotowuje się do sprowadzenia pracowników z powrotem do biura w przyszłym miesiącu. Szef działu zasobów ludzkich w Citi powiedział, że pracownicy banków w trzech hrabstwach Nowego Jorku, Chicago, Waszyngtonie, Bostonie i Filadelfii muszą zostać zaszczepieni, jeśli chcą wejść do biura. oświadczenie.

Trzy czwarte dorosłych w Wielkiej Brytanii Otrzymali teraz dwie dawki szczepionki Covid-19, według rządu. dane Wydany we wtorek Okazało się, że podano ponad 86 milionów dawek, a ponad 39 milionów osób otrzymało dwie dawki jednej z zatwierdzonych szczepionek.

NHS zachęca studentów do tego Zarejestruj się do pracy w służbie zdrowia, biorąc udział w jednym z 900 oferowanych kursów licencjackich. Pakiet 15 milionów funtów ma zapewnić uczestnikom przyspieszony program szkoleniowy mający na celu zwiększenie liczby pielęgniarek i innych ról medycznych. Program ma miejsce 18 miesięcy po najgorszym globalnym kryzysie zdrowotnym od pokoleń i ma na celu przyciągnięcie dodatkowych 5000 pracowników opieki zdrowotnej, którzy porzucają edukację w pełnym wymiarze godzin.

READ  Dara Khosrowshahi: Dyrektor generalny Ubera pracował nad aplikacją przez jeden dzień i błędnie ujawnia, że ​​kierowcy mogą ledwie otrzymywać płacę minimalną

Władze ds. zdrowia w Portugalii mają Zaleca się szczepienie dzieci w wieku od 12 do 15 lat, zaczynając na krótko przed powrotem do szkoły lub po wakacjach w połowie września. Portugalia, podobnie jak Wielka Brytania i Szwecja, wcześniej przyjęła bardziej ostrożne podejście, zalecając szczepienia tylko dzieciom w tej grupie wiekowej z chorobami przewlekłymi.

Portugalia zaleca teraz szczepienie młodzieży © AP

Nowoczesna ma Uzgodnił umowę z Kanadą na opracowanie obiektu mRNA. Amerykańska firma farmaceutyczna zbuduje w ciągu najbliższych kilku lat fabrykę mRNA w Kanadzie, gdzie kraj będzie miał dostęp do szeregu szczepionek mRNA, w tym boosterów Covid-19 i szczepionek przeciw grypie.