Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najnowsza aktualizacja Oculus Quest pomoże zapobiec przypadkowemu uderzeniu psa

Mówiąc o głównej prezentacji Meta Connect 2021, gdzie Grand Theft Auto: San Andreas Quest 2 został ogłoszony!I Firma ogłosiła Najnowszy zestaw aktualizacji funkcji oprogramowania dla słuchawek Quest i Quest 2 jest dostępny od dzisiaj. Największym dodatkiem jest Space Sense, funkcja, która omija krok Strażnika ruchu, pokazując w czasie rzeczywistym, kiedy Twoja bezpieczna przestrzeń VR jest atakowana.

To praktyczna aktualizacja, która ma zapewnić Ci bezpieczeństwo również z innymi ludźmi i rzeczami w Twoim domu. Zwierzęta czasami lubią przychodzić do ciebie, gdy korzystasz z gogli VR, ponieważ masz wrażenie, że stoisz lub siedzisz podekscytowany czymś. Post na blogu Oculus mówi, że Space Sense może wykrywać rzeczy takie jak ludzie, duże zwierzęta (przepraszam za małe zwierzęta) i inne rzeczy, które mogły znaleźć się w obszarze tranzytowym. Te rzeczy zostaną podkreślone w zestawie słuchawkowym, „otoczone różową poświatą” – mówi Oculus.

To dobry dodatek. Ale musimy wymyślić jeden, ponieważ oznacza to, że dni, w których można robić sobie żarty z ludźmi VR bez ich wiedzy, w zasadzie minęły.

Słuchawki Oculus Quest mogą teraz wyświetlać powiadomienia z telefonów iPhone i Android

Oculus w wersji 34 dla Quest dodaje mnóstwo nowych poleceń głosowych, jeśli jesteś osobą, która woli poruszać się po interfejsie za pomocą głosu, a nie fizycznego ruchu. Tutaj Lista aktualnych poleceń utrzymany. Oculus dodał również opcję wyświetlania powiadomień aplikacji na Androida w wirtualnej rzeczywistości. Po raz pierwszy dodano opcję dla użytkowników iOS w maju 2021 roku, umożliwiając przesuwanie powiadomień iPhone’a podczas korzystania z zestawu słuchawkowego. Musisz aktywować tę funkcję w aplikacji Oculus na telefonie z systemem Android, a następnie włączyć ją w aplikacji lub w interfejsie zestawu słuchawkowego.

Wreszcie, Oculus poinformował, że programiści będą wkrótce mogli publikować aplikacje i gry rzeczywistości mieszanej, które korzystają z interfejsu Transit API, zarówno w sklepie Oculus, jak i Laboratorium aplikacji, a ostatni to niesformatowany widelec Sklepu Oculus, w którym znajdują się tytuły w wersji beta lub w toku. Oculus dostarczył więcej szczegółów na ten temat wraz ze swoją ambitną platformą obecnościPodczas Connect 2021.

READ  Nowa plotka wskazuje na to, że dwa urządzenia Apple zostaną uruchomione we wrześniu