Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze zakłady na 10 tydzień NFL: trzy mecze z interesującymi wczesnymi kursami

Rozgrywający Las Vegas Raiders Derek Carr rzuca w niedzielę przeciwko New York Giants.

(John Monson/The Associated Press)

Niedzielna przegrana 23-16 z New York Giants sugeruje, że Raiders walczą w obliczu tragicznej sytuacji, którą dotknął Henry Rogers III. Najeźdźcy byli lepsi od Gigantów, ale ich niepowodzenie w wykonaniu w czerwonej strefie kosztowało ich grę.

Las Vegas grało dobrze, biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, a rozgrywający Derek Carr i tymczasowy trener Rich Bisachia wykazali się znakomitym przywództwem w bardzo trudnych warunkach w tym sezonie. Jednak rzucił Car Brick-sześć, a Raiders wypadli 1 na 6 na minus, co spowodowało zamieszanie w 13-jardowej passie Giants, gdy próbowali wyjść na zero na ostatnim podjeździe. Mieli sześć jardów na mecz w porównaniu do 4,5 dla Giants i prawie 160 jardów więcej.

Szefowie byli skromni, by pokonać Aarona Rodgersa-Less Packers 13-7. Ofensywa zniknęła z zaledwie 3,8 metra na mecz, podczas gdy zwykle porowata obrona zwolniła. Bardzo mocnym argumentem jest to, że Raiders wyglądają obecnie na lepszą drużynę, zwłaszcza gdy grają u siebie.

Wybierz: Najeźdźcy +2,5

Poranny program VSiN „Follow The Money” z Mitchem Mossem i Paulym Howardem jest już dostępny w Spectrum SportsNet od poniedziałku do piątku od 6 do 9 rano czasu pacyficznego. Dostrój się lub posłuchaj w dowolnym momencie na VSiN.com.

READ  Piłka nożna: hat-trick Torresa w rekordowym zwycięstwie Manchesteru City nad Newcastle