Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepiej sprzedające się gry niezależne na Nintendo Switch w 2021 roku

ten Przełącznik Nintendo Jest to prosta samodzielna maszyna. W niektórych przypadkach połączenie popularności konsoli z jej przenośnością stwarza idealną okazję do „odkrycia na nowo” gry przez nową publiczność i uzyskania wzrostu popularności. Z tego powodu fani gier niezależnych często będą czekać, aż wersja na Switcha zagra w grę, a nawet ją odkupić, gdy gra w końcu trafi na urządzenie przenośne.

W eShopie nie brakuje świetnych gier niezależnych, które podbiły nasze serca i serca naszych fanów. W 2021 roku konsola Nintendo Switch zdobyła uznanie krytyków jako ulubieńcy Dmuchawiec: kolorowa historiai Spelunky seria, I pierścień bohaterai Po tym, jak te gry zostały pierwotnie wydane na różnych platformach. Oprócz gier, które są dostępne wyłącznie na Switchu, eShop ma również kilka świetnych gier niezależnych zsynchronizowanych z ich wydaniem na innych platformach, takich jak wschód i ewakuacja.

To był wyjątkowy rok dla Indii, zwłaszcza na Switchu. Zobaczmy więc, co kupili gracze Switcha, jeśli chodzi o Indie. Nintendo opublikował wideo Zaprezentuj niektóre z 15 najlepiej sprzedających się gier niezależnych na platformie w środę. Ostateczna lista jest następująca:

Jeśli więc chcesz zagrać w więcej gier przed końcem roku lub masz nadzieję znaleźć nowy tytuł, który rozpocznie się w 2022 roku, oto całkiem solidna lista tego, co właściciele Switch kupili w 2021 roku.

READ  Niespodzianka PlayStation Plus Freebie jest już dostępna do pobrania