Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nagroda Powerball w wysokości 6,3 miliona dolarów trafia do matki i córki od Manurewa

Krótka historia gier loteryjnych na przestrzeni wieków. Wideo / NZ Herald

Od kilku lat matka i córka w South Auckland na zmianę kupują losy Lotto co tydzień – z obietnicą, że jeśli jedno z nich wygra, podzielą się wygraną.

Ta umowa Powerball opłaciła się w tym tygodniu, kiedy para zdała sobie sprawę, że ma wygrywający kupon o wartości 6,2 miliona dolarów.

„Chociaż było późno, natychmiast wskoczyłem do telefonu i zadzwoniłem do mamy” – powiedział jeden z mieszkańców Manuriwy, który poprosił, by nie podawać nazwiska. Kiedy bez ogródek odpowiedziała: „Udało się! „

„Nie miała pojęcia, co się dzieje, więc zapytałem: „Zrobić co?” Wtedy powiedziałem jej: „Jesteśmy zwycięzcami – wygraliśmy Powerball!”

„To był naprawdę emocjonujący moment dla nas obojga”.

Zwycięski los na sobotnią loterię został wyprzedany w New World Southmall, ale córka zapomniała, gdzie kupiła swój los w tym tygodniu i nie sprawdziła liczb aż do niedzieli wieczorem – po rozmowie z przyjacielem i dowiedzeniu się, że zwycięski los został sprzedany lokalnie.

Zwycięski bilet został wyprzedany w New World Southmall w Auckland.  Zdjęcia / Google
Zwycięski bilet został wyprzedany w New World Southmall w Auckland. Zdjęcia / Google

„Przejrzałam to linijka po linijce i żaden z nich nie wygrał” – powiedziała. „Ale kiedy dotarłem do linii na dole naszego biletu, zobaczyłem, że mamy dwa numery pod rząd – i natychmiast zacząłem się śmiać.

„Ciągle sprawdzałem liczby – oto one, trzy, cztery, pięć z rzędu… Ciągle myślałem: „Nie ma mowy”. Potem zobaczyłem, że mamy wszystkie sześć zwycięskich liczb i dostałem gęsiej skórki na całym ciele – nie mogłem”. Uwierz w to, co się dzieje. Potem zobaczyłem, że mamy też zwycięski numer Arsenalu.

Nie miała wahania w swoim umyśle, by dotrzymać paktu i podzielić się zdobyczami z matką.

„Rodzina zawsze była bardzo ważna dla nas obojga, więc jesteśmy naprawdę podekscytowani, że możemy pomóc nie tylko naszej rodzinie, ale także osobom wokół nas i naszej społeczności” – wyjaśniła.

READ  FBI twierdzi, że ciało Gabe Pettito mogło zostać znalezione. Poszukiwania jej narzeczonego trwają

„Ta nagroda zrobi ogromną różnicę – naprawdę zmieni życie tak wielu ludzi. Czujemy się niesamowicie szczęśliwi”.

Sobotnie losowanie to już siedemnaste zwycięstwo w petanque w tym roku i drugie od wielu tygodni.

20 października jeden szczęśliwy hazardzista wygrał 42,2 miliona dolarów – drugą największą wygraną w historii lotto.